Dan007

Poradíte do videa děsivý, až strašidelný zvuk, který je podobný leknutí z hororu?

Jméno takového děsivého zvuku. Jako to leknutí jako z hororu. To strašidelný. DO VIDEA

Nejlepší odpověď
Zbynas

BAF! nebo UAÁÁÁÁ

Další odpovědi
Löwe

Nevím, jestli sis toho všimnul, ale tohle není stránka na psaní osobních poznámek..

gecco

Jednoznačně… Rozhodně…
BFLMPSVZ…!!!
___
Bohajeho – vyjadřuješ se jako dvouletý, (mo)mentálně retardovaný…
😁

Quimby

Fresound.org
Vyber si který potřebuješ, je tam i napsaná licence.

anonym

Koukni sem,je tu toho dost:
https://www.go­ogle.cz/?gws_rd=­ssl#q=stra%C5%A1i­deln%C3%A9+zvu­ky