vojta@super

jméno pro psa

Dobrý dem!C htěl bych se zeptat jaké je nejideálnější jméno pro psa(boloňského psíka).Za brzkou odpověď předem děkuji

Nejlepší odpověď
LuciJe

Vzhledem k velikosti psa bych volila spíš nějaké něžnější nebo neutrálnější jméno. K finálnímu výběru mám ještě jeden tip – vybrané jméno si 10× po sobě zařvěte nahlas – přesně tak ho totiž budete nejčastěji slýchat. Pokud Vám i poté přijde dobré, dejte mu ho.

Další odpovědi
kenyrts

nejideálnější to nevím,ale tady si můžete vybrat,to jméno co se vám bude líbit:pro pejsky je tady:
http://calendar­.zoznam.sk/ani­mal_nameday-czx1hor.php

Zdroj: http://calendar­.zoznam.sk/na­meday-czczhor.php

Nuk nuk

POkud bude pejsek čistokrevný nebo dokonce s dokladem původu, velmi pravděpodobně už nějaké jméno mít bude. Tím se samozřejmě nemusíte nechat vůbec zmást, ale třeba Vás to k něčemu inspiruje. MOžná Vás také nějaké pěkné jméno napadne, až pejska uvidíte.

POkud ani tak ne, pak mají svým způsobem něco do sebe obě předcházející odpovědi. Kalendář může inspirovat také, ale LuciJina rada je velmi užitečná.

roxy52

Ve jméně by mělo být jedno z těchto písmen- řčšž.Pro pejska bude líp a dřív zapamatovatelný ,protože ty písmena uslyší zřetelně vždy a všude.

tomy999

Ajax je vhodné jméno my máme taky takovou rasu.

A nebo také jméno Lessie.

HerbiG

Brix