Jahoda

Jméno pro pejska?

Zdravím! Asi tak za 3 týdny si vezmeme domů druhého pejska. Bude menšího vzrůstu, bude krátkosrstý, černý s bílými tlapkami a konec ocásku bude mít také bílý. Ještě podotýkám, že to bude kluk. Rasu přesně nevíme, zřejmě to ale bude nějaký voříšek. Ovšem problémem je to, že pořád nemůžeme najít vhodné jméno. Proto jsem se obrátila na Vás všechny a doufám, že mi někdo pomůže. Nechci, abyste mi zde posílali odkazy na kalendáře se jmény psů. Chtěla bych, abyste mi zde už psali návrhy přímo. Kdyby mi totiž někdo poslal kalendář, zase bych nevěděla které jméno. Takže prosím o to, abyste mi zde psali jména, která se Vám líbí. Možná právě návrh jednoho z Vás bude jménem našeho štěňátka. Za VŠECHNY návrhy a nápady předem velice děkuji 🙂

Nejlepší odpověď
kropitko

Tak každého v první řadě,vzhledem jinak barevným tlapkám,napadne Ťapka…Já jsem našeho posledního psa,přejmenovala 3×,takže doporučuji se jménem nepospíchat,až ho budete mít doma,tak Vás určitě napadne co možná nejvhodnější jméno. Podle toho,jaký bude,jak se bude chovat,případně třeba hned provede nějakou lumpárnu,prostě uvidíte,že Vás napadne hned nějaké příhodné jméno. Pokud mu tedy nechcete dát nějaké exotické,těch je plný kalendář.

Další odpovědi
kokoťenko

A co ho pojmenovat po mě?? Tady na odpovědích najdete spoustu inspirace,stačí se kouknout na ostatní účty..

rynek878

Tak máte na to ještě 3 týdny,tak si zde vybírejte,které jméno by se Vám nejvíce líbilo,potom to budete mít už jednoduché až bude u Vás,jméno bude připravené:

Zdroj: http://www.ce­lysvet.cz/psi-kalendar-a-jmena.php

BENYTA

Jak to KROPÍTKO dělá,zase mi vzala odpověd:-)!
Jméno můžete mít vybrané,ale vždy je nejlepší to,co Vám přijde na jazyk,když ho budete pozorovat.Každé mé štěně bylo MÁMY MALINKEJ,jestli kluk nebo holka.
Trochu vážněji,mělo by být jednoslabičné a obsahovat sykavku – TES, DŽES, REX /reks/,SÁRA, SONY, SAM…Když ho budete vyslovovat s láskou,zalíbí se mu jakékoli,můj pes je BEN…

Luss

Me se libi netypicka jmena, napr.kamaradky psa (takoveho hyenoviteho krizence) jsme pojmenovali Chagall (podle malire Marca Chagalla) a pasuje to na nej vyborne. Chapu ale, ze vetsina lidi je konzervativni a chteji nejake beznejsi jmeno. Ten vas popis sedi na pejska, ktereho jsem jednou odchytla zatoulaneho a na obojku mel jmeno Blackie. Byl to kluk, byl hrozne mily, vydrzel mi snad hodinu nosit kaminky, at mu je hazim… :) a to jmeno k nemu slo. takze treba Blackie?

eliska1404

Ahojky, to mi připomíná mou sestru, ti si teď v pátek přivezli 8 týdenní štěňátko, a dle popisu to odpovídá, bílé pacinky a bílý konec ocásku, akurát je to border kolie a ne voříšek, chtěla jsem aby mu říkali FLEKU, ale řekli mi, že to je tak pro vořecha, tak třeba se vám bude líébít. Oni mu dali jméno FALCO.
hezký den…

KOPRETINNKA

moje segra ma male psi Tobiaš,Max já mám Badyho ale je to Zlatý retrívr.
Doplňuji:
ještě se mi tak líbí Majky

anonym

Dobrý den.Podle Vašeho popisu pejska tak je mi jasné,že je velmi hezký,chytrý,be­zelstný a hravý,Budete mit z něho určitě velikou radost. Navrhuji aby se ten krásný tvoreček jmenoval BRYJAN.Ale záleží na Vás já Vám nic nevnucuji.Mám velké zkušenosti s chovem psů,koček a fretek.Zvířátka jsou pro mně velikou Láskou již od mého dětství.ZDRAVI VAS ZAJ-PO.

Zdroj: letité zkušenosti.

ReHu

Mám doma 2 fenky, ale kdybych měla pejska, jemoval by se Rufus. Je více možností i zdrobnělin, jak to jméno používat a i jinak se mi pro pejska líbí 🙂.

gnr54

Dejte mu Kaštánek nebo Žalud.To určitě nikdo nemá.Nebo dejte Obama,Pitt atd.

RAB

Dejte mu jméno Albus nebo Draco.

anonym

To je fakt dilema,mohl by to byt-Hit,Largo,Bim anebo Sweet(sladky).Je to pekne,ze mate radi pejsky-dekuji.

Janichkah

Podle popisu je to jesný Follow nebo Farlow
(čti Folou nebo Fárlou) :)