luci5

Jméno na youtube?

Ahoj, dá se nějak udělat, aby moje jméno na Youtube bylo vcelku jako jedno slovo? Protože když jsem to zkoušela tak to po mě chtěla příjmení a nebo to říkalo, že tam je nějaká chyba či co. Ale při tom jsem viděla už dost lidí, kteří měli jméno vcelku ale mě to nejde. Jak to mám udělat? Prosím poraďte :)

Odpovědi
badisko

no asi proto ze si to tak nastavili hned pri zalozeni uctu to te nenapadlo?…ja to mam podobne…:D