luci5

Jméno hry kterou jsem hrála když jsem byla malá

Já se vám ji pokusím popsat a prosím nebuďte na mě zlí :D.Takže: Je to taková hra jako třeba Zoomumba-to znamená že to nekončí a máte svoje vlastní. Můžete si udělat svoji vlastní postavu (je taková trochu čtveratá), jste na safari, je to pro malé děti a chodíte jen doprava a doleva a přecházíte jakoby z obrazovky na obrazovku, vždycky tam máte něco jako úkol a za to dostáváte body a za ty body si kupujete další věci na plnění úkolů. Ještě jednou zdůrazňuji že to je pro malé děti a možná moje vzpomínky jsou trochu zkreslené. Ale potřebuji vědět jméno hry. Děkuju :)
Doplňuji:
A nebo jak si ji mám najít ?

Odpovědi
huxa

měla by to být ZOO Tycoon

Bedy

Hru najdete přes jakýkoliv vyhledávač – klikněte zde: http://search­.seznam.cz/?q=zo­o%20tycoon&sou­rceid=web&thru=­spell&sId=e-uBg_WBwQEkbjxd5GEY

Akorát nevím, jestli ten ZOO Tycoon odpovídá Vašemu popisu… ☹