Illines

Jizni,exoticke ovoce.

Na kterym si smlsnete a ktere vam nechutna.Ja muzu vsechno ovoce.

Nejlepší odpověď
briketka10

nejraději mám banány, žlutý meloun, papáju, mango a maracuju ..
mandarinky, ananas a liči můžu jen v plechovce mňam 😁
kiwi mi chutná, ale hned mám po něm oteklý rty ☹
nepřišla jsem na chuť avokádu to se musí umět připravit, koupím, zkusím, pecku zasadím..

Další odpovědi
annas

Patřím asi mezi výjimky. Jím jedině citróny a ojediněle kiwi. Jinak jen ovoce z našeho pásma.

www

Jsem na tom stejně, můžu všechno. 😁
Všechno ale samozřejmě neznám, nicméně zatím jsem nenarazil na nic vyloženě nechutného. Nebo jo? Nepamatuji 😁
Doplňuji:
Jediný co mne většinou od opakovaného nákupu odradí, je cena. Řeknu si to neznám, vyzkouším. A pak „no teda, za tu cenu si to nechte, obejdu se“ 😁.

Damiana

Já mám nejraději maracuju, pak také mango, ananas, liči a banány.
Moc si nechutná kokos, dračí ovoce, kaki, papája, kumqaty, karambola a avokádo.

hanny 2

Všechny jsem zdaleka neochutnala a ani neznám!V Thajsku mě moc chutnala slaďoučká papája a také mám ráda zralé čerstvé fíky a žluté melouny.U nás se ale většinou jižní ovoce dostane koupit ještě nedozrálé,takže ani nemá tu správnou chuť!