Doorn

Jízdenka RegioJet

Zdravím,
zaplatil jsem jízdenku od Regiojet přes internet a vyhodilo mi to číslo, že s ním mám přijít. To mám přijít za stevardkou, nahlásit ji číslo a ona mě pustí? Nemusím chodit na pokladnu nebo tisknout jízdenku?

Nejlepší odpověď
Funna

ve vlaku ani číslo ukazovat nemusíš…jen pokud si nebudeš pamatovat číslo sedadla a vagónu..to pak ukážeš slečně, mladíkovi stojících u každého vagónu tohle číslo a ona ti řekne, kde sedíš…takže žádná pokladna ani lístek nehrozí…
Doplňuji:
pro objasnění jak to funguje…každá stevardka, stevard, si projde svůj vagón a podívá se do tabletu která sedadla má mít obsazená a které prázdná, takže pokud zjistí, že na tom, které má být prázdné někdo sedí, chce po něm číslo a najde si ho (nebo nenajde .-) v databázi cestujících…jinak po tobě nic nechtějí, řeší to z uličky pohledem do kupéčka…číslo se ukazuje jen při nástupu do „žlutých“ autobusů…a ještě platí, že pokud přijdeš na své místo a někdo ti tam sedí, tak se ho samozřejmně snažíš vyhodit, a v tom je taková první rychlá kontrola oprávněnosti cestovat…