Jízdenka RegioJet

Zdravím,
zaplatil jsem jízdenku od Regiojet přes internet a vyhodilo mi to číslo, že s ním mám přijít. To mám přijít za stevardkou, nahlásit ji číslo a ona mě pustí? Nemusím chodit na pokladnu nebo tisknout jízdenku?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

ve vlaku ani číslo ukazovat nemusíš...jen pokud si nebudeš pamatovat číslo sedadla a vagónu..to pak ukážeš slečně, mladíkovi stojících u každého vagónu tohle číslo a ona ti řekne, kde sedíš...takže žádná pokladna ani lístek nehrozí...
Doplňuji:
pro objasnění jak to funguje...každá stevardka, stevard, si projde svůj vagón a podívá se do tabletu která sedadla má mít obsazená a které prázdná, takže pokud zjistí, že na tom, které má být prázdné někdo sedí, chce po něm číslo a najde si ho (nebo nenajde .-) v databázi cestujících...jinak po tobě nic nechtějí, řeší to z uličky pohledem do kupéčka...číslo se ukazuje jen při nástupu do "žlutých" autobusů...a ještě platí, že pokud přijdeš na své místo a někdo ti tam sedí, tak se ho samozřejmně snažíš vyhodit, a v tom je taková první rychlá kontrola oprávněnosti cestovat...

Otázka nemá žádné další odpovědi.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Cestování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Cestování

Zlatý Drap 346
Zlatý annas 287
Zlatý hanulka11 223
Zlatý led 207
Zlatý gecco 172
Zlatý quentos 161
Zlatý marci1 144
Zlatý mosoj 115
Zlatý Lamalam 111
Stříbrný Agneta 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.