Jízda s udělaným řidičákem bez něho

Dobrý den ve škole jsem si udělal řidičský průkaz všechno jsem uspěšně absolvoval nedavno mi bylo 18 a požádal jsem o něj tudíš všechno splňuji věk i zkoužku. Co se mi stane když mě teďko chytí? Moc děkuji za odpověd

Nejlepší odpověď
standa

Pokud jste po úspěšně vykonaných zkouškách dosud řidičský průkaz řádným způsobem nepřevzal, tak jste bohužel zatím považován za osobu, která řidičské oprávnění nevlastní a tudíž NESMÍTE řidit motorová vozidla.

Pokud budete při takovéto situaci přistižen Policii ČR, tak budete mít problém…, pokuta 25–50 tis.Kč + zákaz řízení 1–2 roky + 7 bodů do budoucí karty řidiče.

Já bych to na vašem místě neriskoval a na úřad si pro ten řidičák zajel místní MHD 🙂

Další odpovědi
SinceX

Dostaneš asi dva body..;)

Džanička

Souhlasím se Standou, ale divím se proč se ptáte, toto říkají v každé autoškole. Určitě bych neriskovala, stálo by vás to jak nový řidičák tak ty peníze které jste do toho vrazil.