jizda s neprihlasenym autem

nemam penize na to abych si na sebe prevedl auto,jsem pouze v mali kolonce a kdyz bych si ho na sebe chtel prihlasit musel bych zaplatit eko dan 3000kc.tak ze uz 4.mesice jezdim bez toho dohlaseni,kdyz me zastavi policie,jaky postich budu mit,a pripadne na co se vymluvit?deku­ji novak

Odpovědi
COVERENDER

Ja si myslim ze to takovy problém neni pokud mate maly technicak. Velký se v aute stejne vozit nema. Byt Vámi tak bych s sebou mel maly technicak, s inicialy bývalého majitele, kupní smlouvu kde je stvrzeno ze na auto mate nárok Vy a hlavne též platnou pojistku. To by Vam zadny policista nemel co rict…

standa

Pokuta 2.500 – 4.000 Kč + 4 body.

Výmluvy vám neporadím, ne že bych nechtěl, ale neumím si představit co by mohlo na tento zřetelný problém zabrat…

Je zde ještě jiné téma, a to pojistka ´povinného ručení´, kterou zcela určitě zaplacenou nemáte…

Silně doporučuji, abyste si v těchto věcech udělal co nejrychleji pořádek a neriskoval tak docela velké finanční postihy.

Keiran

tvrdite ze nemate penize ale jezdit muzete. V tom co pisete jsou slusne rozpory a osobne bych vam doporucila auto prihlasit. Protoze tato povinnost vypliva ze zakona tak jiste bude hodne pekne sankciovana a nevim co je pro vas lepsi jestli zaplatit par penez za prevod a nebo pak tucnou pokutu ktera jednoho dne jiste prijde. Nemluve o tom ze nikdy nevite co se muze stat