kosna

Jizda bez opravneni

meho kolegu pred tydnem chytla policie po 1 jak jel bez rp a je zakem autoskoly mam odjezdenou 28 jizdu pri kontrole mel vse v poratku myslym tim stav-vozu,pojistku apd kromne toho RP ze ho jeste nemjel nechtel rici co dostal jestly pokutu nebo zakaz ci napomenuti,au­toskolu si asi nedodela
Doplňuji:
Otazka je co asi mohl dostat zakaz nebo napomenuti ci pokutu kdyz jel po prve amel vse v pratku krom toho ze nemel ridicak a je zakem autoskoly nechtel my to rict

Odpovědi
Radovan M

Hm, zajmava „otázka“, ale co má být odpověď ?