system

Jizda bet RP ZAKAZ A POKUTA 26000KC

Dobry vecer 26,4.2010 mne chytla policie pri jizde bez Řidické Oprávnění dostal jsem pokutu 26.000kc a zakaz na rok z duvodu ze nemam zaznamy v rejstriku trestu a za slusne chovani,ma otazka je zda si muzu v polovine zakazu pozadat o odpusteni a dokoncit autoskolu a kde mam zadat o odpusteni a za musi do te doby byt zaplacena cela castka 26000kc dekuji za odpoved

Klíčová slova: pokuta, řidičský průkaz

Nejlepší odpověď
standa

…včera jsem vám odpověděl a jsem si (téměř) jist, že tato odpověď nebyla zas tak blbá 🙂

To Miroslav:
´půlka´ neplatí jen u vybodování, v případě řízení bez ŘP lze po ´půlce´ trestu zažádat o prominutí, věřte mi 🙂

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jizda-bez-ridicskeho-opravneni-pokuta-zakaz

Další odpovědi
Miroslavst

Tady se na půlku nehraje. ŘP ti vrátí jen tehdy, pokud budeš mít zaplacenou pokutu.
A o odpuštění můžeš žádat tam nahoře :D
http://bozipo­hadky.cz/jola­na/kez-stoji-pri-me-buh/kez-stoji-pri-me-buh-obal-predni.jpg

standa

To Miroslav:
Když už jsem se vyjádřil k vaší poznámce, tak jste ji pak (přestože byla nesprávná) nemusel mazat, takto vypadám jak oslík 🙂

Miroslavst

To muselo být v době, kdy jsem opravoval. Omlouvám se.
Klidně to doplním.

standa

ne, to nemusíte, to je v poho 🙂