s1066

Již uvařený seget. guláš PŘESOLENÝ CO S TÍM

Nejlepší odpověď
www

Tak to znám 😁.
Přidej do toho třeba vodu, je-li hustý, nebo jiné ingredience. A klidně si vymýšlej!
Hlavně ať to ztratí tu sůl, bude to jen jiný „výrobek“.

Další odpovědi
anonym

Přidat syrové brambory,sladkou smetanu.

Damiana

Záleží na tom jak moc je přesolený…
„Zachránit“ ho můžeš naředěním vodou a povařením dvou oloupaných, syrových brambor – ty do sebe natahují sůl. Pak znovu zahustit.

bolak

Vyrobit ještě jeden nedosolený a smíchat.
Doplňuji:
nebo tady > http://hobby.id­nes.cz/presole­ne-jidlo-nevyhazujte-zachrante-ho-bilkem-nebo-bramborou-pwp-/hobby-domov.aspx?c=A100917­_102550_hobby-domov_bma

hanulka11

jedině přidělat , zředit aby ho bylo víc – nic jiného s tím nevyvedeš a do zítra se ti ještě rozleží a bude slanější –

Quba

Udělat ještě jednou neosolený, smíchat.

bolak

Quaba: že mě to nenapadlo dřív…

Damiana

🙂