simonka

Již třetí den mám šílenou hořkost v ústech.

Ať jim sladké, či slané, nebo kyselé mám pořád hořko v puse i přesto, že nic hořkého nejím. Když si jdu večer lehnout, tak pořád pokašlávám, dodržuji pitný režim, ale celkově se cítím nějak mizerně. Nevíte co to může být?

Nejlepší odpověď
annas

Podle vlastních zkušeností a poznatků z čínské medicíny usuzuji, že máte problémy s játry a žlučníkem, které jsou párovým orgánem. Játra ovlivňují i plíce, proto pokašlávání.

Samozřejmě na místě je lékařské vyšetření.

Zkuste ostropestřec mariánský a k tomu držet dietu. Večer jíst jen lehké jídlo, protože žlučník vyvíjí největší aktivitu od 23.00 h do 1.00 h a potom nastupují játra.

Na zmírnění potíží používám přípravky Diochi a Energy. K tomu ostropestřec.

Něco jsem našla i v diskuzi. Zkuste se podívat.

Zdroj: http://diskuse­.doktorka.cz/po­cit-horkosti-ustech/archiv/10/

Další odpovědi
tom004

Návštěva lékaře je jediná možnost.Diagnos­tikovat něco na netu kýmkoliov,je dost riskantní.

Deli

Co pálení žáhy? Stoupání žaludečních šťav jícnem do úst? Může to způsobovat onu hořkost. Zkuste dietu bez kyselého, sladkého, dráždivého, nadýmavého, slaného a kořeněného… Pokud to ale po pár dnech nevymizí, navštivte lékaře, bude to chtít pravděpodobně podrobné vyšetření gastroentologa.

žolik

Tohle může mít hodně příčin návštěva ú lékaře je nutná.

Zdroj: žolík

baghira

Nejedlas piniové oříšky?

http://www.cu­ketka.cz/?p=5854