atena11

Již od středy mám modrý malíček, kdy se mi asi uzdraví??

Když jsem byla na soustředění ve volejbale tak jsem si velmi dobře narazila malíček. Stalo se mi to tak že jsem od kluka vybírala smeč a míč mi tvrdě dopadl na malíček až mi zmodral.Jak dlouho bude asi trvat nez se zdraví????

Nejlepší odpověď
bolak

Záleží na tom jak moc, může to bejt za 14 dnů dobrý, může to trvat dva měsíce. Já osobně jsem měl naraženej snad každej prst na ruce i noze, a několikrát jsem to měl i v sádře.

Jinak ve světě filmu je teď u kormidla James Cameron, takže modrý prsty budou ještě pár let sexy, tak netruchli.

Další odpovědi
Reezo

Doporučil bych ti návštěvu ortopedie. Mohlo dojít k nějaké škodě uvnitř prstu a možná by bylo lepší se na to podívat. Jinak záleží na tobě, jak moc tě to omezuje.

isteron

Skôr by to patrilo pod chirurgiu. Treba to zrontgenovať a prípadne nasadiť sádru.