vladimír

Již několikrát se stalo,že počítač se zablokoval tak,že nic nefungovalo a tak jsem ho musel vypnout t,zv.na tvrdo.

Neexistuje nějaký postup,jak jej odblokovat.V mém případě

nefungovalo ani normální vypnutí přes Start.Děkuji za radu.
Mám notebook.

Nejlepší odpověď
casey

V tomto pripade jiny postup neni. Otazka je, proc se tak stava. Ma to nejakou pricinu, kterou je treba odhalit.
Stava se nahodile, ci pri konkretni cinnosti ci spustenem programu, je ntb v ten okamzik vytizen, ci nikoli…atd.
Zacal bych memtestem

Další odpovědi
IK

Ctrl+Alt+delete
je poslední slušná šance pokud ti nabídne okno kde můžeš ukončit vybraný program který neodpovídá.

leporela22

taky sem měl takový problém s notebookem
a potom jsem si stáhnul tuneUP a tam jsem vyčistil registr a defragmentoval a už se mi to zatím nestalo
Další problém může být mnoho programů které počítač nestíhá utáhnout