mosoj

Již jste někdo zkusil na sobě „stříbrný můstek“?

Nejlepší odpověď
annas

Dostala jsem mailem, jen nahlédla, pořádně nečetla.

" V článku „LÉKAŘI o tom mlčí“ popisují (nepodepsaní) autoři článku jednoduchou metodu, jak se zbavit nejrůznějších zdravotních neduhů s pomocí obyčejného plátku alobalu:

„Jedná se o tzv. stříbrný můstek a přikládá se na všechna postižená místa, po které bolest zmizí… Jak se dělá tento můstek. Je třeba vzít kus široké náplasti a na ni nalepit pásek fólie (alobalu) široké 1 cm vodorovně a 1,5 cm svisle, přičemž 1 cm horní a spodní části náplasti nechat volnou náplast, a vlevo a vpravo po 1,5 cm.

Lékaři se k nové „zázračnému léčení“ s pomocí tzv. stříbrného můstku zatím nevyjádřili. Vzhledem k tomu, že jde ale na první pohled o nevinnou metodu, která by Vám neměla nijak ublížit, můžete si stříbrný můstek vyrobit a na vlastním těle ho při zdravotních problémech vyzkoušet." Martin Lavay

http://zajima­vosti.info/stri­brny-mustek-zazracny-lek-nebo-podvod/

Reakce těch, kteří zkoušeli, je příznivá. Nevím, co dodat …

Další odpovědi
anonym

Ne, tak jako zázračné „magnetické náramky“!

Agneta

A co to má být? (něco se zubama?)

Mosoji, že se nestydíš s takovou hloupostí…s tím by mohli leda tak léčit za komančů, ti ještě nevěděli, co je aluminium, a další superhloupost – magnetické náramky – byla považována za léčivou (a pár let před tím rentgenovali těhotné ženy „celoživotní dávkou“):DDD
Hlavně ať si toho alobalu nekousne nějaké děcko – v takových rodinách* by se to mohlo stát:DDD
*)které hliník ještě v dnešní době považují za léčivý

Jsem přesvědčena, že jde jen o marketingový tah:DDD

Mosoji, styď se:DDD

JájsemRaibek

Podle mého zcela laického rozumu si myslím, že pokud věříš, že tě alobal pod náplastí uzdraví, tak tě i uzdraví.
Já na takovéto nápady říkám jen toto:
Tchán měl pod poslelí lavor se zrcadlem-což odstraňovalo nějaké špatné signály, v lednici stříbrnou vodu, na skříni kombuchu, za 15 stovek si jezdil do Brna proplachovat střeva-přičemž pokud by si strčil hadici od sprchy do pr…, měl by je propláchlé taky a v neposlední řadě si koupil skoro za tisícovku nějaký zázračný náramek. Z novin vystřihával vše o léčení, objednával kdejakou pí…nu. No už je v pánu.

Emefej

Proč to uzavíráš tak brzo? Ty ses z odpovědí dozvěděl, zda to někdo na sobě zkusil?

mosoj

Agneta, se zubama možná, ale hlavně s rozumem.

Agneta

aha…tak jó…já mám dlouhé vlasy a bohaté rodiče…tak děkuji zázračné Veličenstvo s měkkou vodou:DDD

mosoj

Nestydím se. Vidím horší.