Avatar uživatele
mosoj

Již jste někdo zkusil na sobě „stříbrný můstek“?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, johana 56, gagaga před 3108 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Odpoveď byla označena jako užitečná

Dostala jsem mailem, jen nahlédla, pořádně nečetla.

" V článku „LÉKAŘI o tom mlčí“ popisují (nepodepsaní) autoři článku jednoduchou metodu, jak se zbavit nejrůznějších zdravotních neduhů s pomocí obyčejného plátku alobalu:

„Jedná se o tzv. stříbrný můstek a přikládá se na všechna postižená místa, po které bolest zmizí… Jak se dělá tento můstek. Je třeba vzít kus široké náplasti a na ni nalepit pásek fólie (alobalu) široké 1 cm vodorovně a 1,5 cm svisle, přičemž 1 cm horní a spodní části náplasti nechat volnou náplast, a vlevo a vpravo po 1,5 cm.

Lékaři se k nové „zázračnému léčení“ s pomocí tzv. stříbrného můstku zatím nevyjádřili. Vzhledem k tomu, že jde ale na první pohled o nevinnou metodu, která by Vám neměla nijak ublížit, můžete si stříbrný můstek vyrobit a na vlastním těle ho při zdravotních problémech vyzkoušet." Martin Lavay

http://zajima­vosti.info/stri­brny-mustek-zazracny-lek-nebo-podvod/

Reakce těch, kteří zkoušeli, je příznivá. Nevím, co dodat …

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?mosoj Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Ne, tak jako zázračné „magnetické náramky“!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Agneta

A co to má být? (něco se zubama?)

Mosoji, že se nestydíš s takovou hloupostí…s tím by mohli leda tak léčit za komančů, ti ještě nevěděli, co je aluminium, a další superhloupost – magnetické náramky – byla považována za léčivou (a pár let před tím rentgenovali těhotné ženy „celoživotní dávkou“):DDD
Hlavně ať si toho alobalu nekousne nějaké děcko – v takových rodinách* by se to mohlo stát:DDD
*)které hliník ještě v dnešní době považují za léčivý

Jsem přesvědčena, že jde jen o marketingový tah:DDD

Mosoji, styď se:DDD

Upravil/a: Agneta

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
JájsemRaibek

Podle mého zcela laického rozumu si myslím, že pokud věříš, že tě alobal pod náplastí uzdraví, tak tě i uzdraví.
Já na takovéto nápady říkám jen toto:
Tchán měl pod poslelí lavor se zrcadlem-což odstraňovalo nějaké špatné signály, v lednici stříbrnou vodu, na skříni kombuchu, za 15 stovek si jezdil do Brna proplachovat střeva-přičemž pokud by si strčil hadici od sprchy do pr…, měl by je propláchlé taky a v neposlední řadě si koupil skoro za tisícovku nějaký zázračný náramek. Z novin vystřihával vše o léčení, objednával kdejakou pí…nu. No už je v pánu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Emefej

Proč to uzavíráš tak brzo? Ty ses z odpovědí dozvěděl, zda to někdo na sobě zkusil?

před 3107 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

Agneta, se zubama možná, ale hlavně s rozumem.

před 3108 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Agneta

aha…tak jó…já mám dlouhé vlasy a bohaté rodiče…tak děkuji zázračné Veličenstvo s měkkou vodou:DDD

před 3108 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

Nestydím se. Vidím horší.

před 3108 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek