zjentek

Již jste bilancovali, anebo teprve budete?

Většina lidí bilancuje s činností uplynulého roku a tím si utváří nějaký praktický obraz svých vlastních úspěchů či neúspěchů, anebo kupříkladu obraz kvality vlastního zdraví či kvality života, což v důsledku jde všechno ruku v ruce. Mě by ale zajímalo, zda jste už bilancovali, nebo se k tomu teprve odhodláváte.
Jde o určitou statistiku, spojenou s koncem roku¨;)

Nejlepší odpověď
cochee

Tím se nikdy nezabývám, je to zbytečnost.

Další odpovědi
ivzez

Nikdy jsem nebilancovala,
ale minulý prosinec vyjímečně ano.
[„Nikdy neříkej nikdy!“]

briketka10

Neříkám, že se nedívám do minulosti, ale,
kdybych byla zdravá mnoho událostí by se
pro mě stalo daleko schůdnějších.
Mohla bych kvalitněji žít.

Děkuji za každý nový prožitý den v klidu a pohodě,
doma s mým kocourkem, či sestrou, hudbou, kterou
miluju se vším co mám moc ráda i filmy na, které
se ráda dívám, nebo se spolužačkami se ráda sejdu.
Říkáme si 4 Grácie víno se jmenovalo 3 Grácie nám
je to jedno. Jsme 4 a známe se odmala :)

Lamalam

Nejsem bilanční typ.

dudu

Ano a to ihned o Silvestru. Sešlost tehdy konstatovala, že rok 2016 nám
poskytl úspěch, pohodu a zdraví. Díky za každý podobný další.

Drap

Doposud jsem nebilancoval a ani bilancovat nebudu. Provádím bilancování průběžně

Kepler

Na konci roku jsem nikdy nebilancoval, pokládám to za zbytečnost. Co se stalo, stalo se. Teď, když jsem už v důchodu a žádné převratné události mě už nečekají, tak se občas přistihnu, že vzpomínám na své úspěchy i neúspěchy a že bych už věděl co a jak udělat lépe. Kdyby tak šlo udělat „znova a líp!“ To by bylo terno!