jirka F

Jíte večer u televize popcorn nebo brambůrky s minerální vodou nebo kofolou atd. když dávají nějaký pěkný film ?

myslím tím hlavně pátek,sobota,ne­děle, ale i jiné dny

Nejlepší odpověď
da ny

e) Jiná možnost ( napište v komentáři)

Večer u televize nikdy nepiji minerálky ani Kofolu (tu jen výjimečně, raději točenou).
Brambůrky mi stačí 4× do roka (sním je i bez sledování televize), popkorn taktéž. Nijak zvlášť mne tyto"pochutiny" neuchvátily 🙂
Večer jen zřídka vysedávám u TV obrazovky … ;).

Další odpovědi
briketka10

e) Jiná možnost ( napište v komentáři)

Nikdy nejím u TV ani u noťasu takový hnusy
radši nakrájenou mrkev, kedluben, zeleninový
salát, ředkvičky, okurku apod. 😁
K pití jen vodu s citronem, nebo nealko pivo v
těhle vedrech 😁
Doplňuji :
lahny
ten puding jsme jako malý holky milovaly taťka
nám ho taky vařil k ranním pohádkám v neděli
a pak na internát, když nám bylo necelých 15
s angreštem zavařovací lahev a holky říkaly, že
máme moc hodnýho taťku 😁
A poleva na buchtu : rozředí se puding
ve šťávě z kompotu a nalije se na buchtu.

Klaproth

e) Jiná možnost ( napište v komentáři)

Uzený a pivo.

marci1

e) Jiná možnost ( napište v komentáři)

Brambůrky nejím nikdy a kofolu také ne. ☹ U TV večer nevysedávám. Pokud si něco zobnu tak je to : zeleninu, ovoce, pár mandlí nebo oříšků. 🙂

Nechápavé

d) piji vodu

Dietka

anonym

e) Jiná možnost ( napište v komentáři)

Popcorn jsem si k tv brávala ještě před několika lety, když měli dávat horror, vzala jsem si deku, popcorn a udělala jsem si horrorovou atmosféru, když stříkala krev, přikryla jsem se dekou, aby to neviděla, už dávno popcorn nejím, kofolu jsem nepila nikdy a na horrory se už taky nedívám.

anonym

e) Jiná možnost ( napište v komentáři)

Večer piju pivo a nejím popcorn nebo brambůrky s minerální vodou ani kofolou.
Až na ten popcorn je to všechno hnus.

anonym

e) Jiná možnost ( napište v komentáři)

Občas manželka dělá puding (vanilkový, kakaový nebo čokoládový), nyní ovoce (jahody, borůvky, maliny, černý či červený rybíz) to všechno se šlehačkou (pro barbakana…když na to bylo, nyní jen samotné bez šlehačky) a nezapíjím ničím, protože pak chodím v noci čůrat.

Zdroj: Zapomněl jsem dodat.Nyní v létě manželka ovoce, které nesníme, rozmixuje, přidá cukr a dáváme zmrazit.V zimě to jíme jako ovocnou dřeň.