Jíte v těchto vedrech polívky?

Chodím v práci na oběd a když vidím,jak někteří valí do sebe tu horkou polívku a pot jim kape do talíře,tak to je fakt masaker.
Já polívky taky jím, ale když je v podnikový jídelně 40 celsiů, tak bych teda nedal.

Nejlepší odpověď
melanie

Jo, jím.

Další odpovědi
zjentek

za celej den jsem měl indickej strouhanej kokos 2dny macerovanej v mlíku z kravky, hodně vychladit a před jídlem projet mixérem s kořením dle chuti ..akorát nevím, jesatli to v čechách platí ještě za polívku, nebo už za koktejl ;q

Zbynas

Ano, jím, ale lehké (ne zahuštěné), vývar, čenečku, zeleninovou a podobný. Na nějaký květákovky nebo gulášovky ted fakt ne :)

suaeda

Lehké polévky jím nyní více než normálně. Těžkým jídlům se vyhýbám.
Ale také není nad dobrou studenou kozlovkou, staropramenovkou či jinou podobnou. Nesmí být moc silné (raději ty odstředěné polotučné 10–11°) a nepřehánět to s množstvím.

talka

Polévky nemusím ani v mrazech. To zjentek: dík za recept na koktejl.

anonym

Kdo se potí u jídla je otylý nebo starý a přesto jsem měl dnes čočkovou polévku. Protože já nemít polévku, mám absťák!

Dane

V tomto počasí je nejlepší jíst studené pokrmy, což taky dělám :).

gecco

Polívky jím – kdykoli, kdekoli, furt…
😉
Teda – ty dobrý…
No – třeba v tý vaší „podnikový jídelně“ neuměj vařit…
😁

ReHu

Polévky nemusím bez ohledu na počasí.
Když už zo musí být, raději nějakou lehčí.

quentos

Jím, jako jejich milovník si je neodpustím :{)> dnes zrovna hovězí vývar v jídelním voze cestou vlakem z dovolené.

ptáč

Zjentku, jaké koření? Jak to bude chutnat s čili?

zjentek

no, řek bych, že třeba kardamom bude vhodnější, ale zkus to ..a jestli ti to neprojede kejhákem, tak zkus badyán a třeba vanilku ..ale stejně bedr je to čistý