Zlatý

Jíte ryby? Už jste měli letos nějakou čerstvě ulovenou, na ohni připravenou?

Jakou rybu? A jak připravenou?
My jsme si tento týden pochutnávali na cejnu s bylinkami na grilu... Super!

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

jím ryby strašně ráda a všechny na každej způsob nejsem vybíravá :D
ale nemá mi je kdo chytit :(
musím je kupovat :(
Doplňuji:
u každý odpovědi jsem udělala velký MŇÁM !!
já si teď dám decku vínka..

Další odpovědi:

Zlatý

Zrovna dnes jsme měli pstruha na másle a mooooc jsme si pochutnali.

Bronzový

Jedině kupovaný a to: losos a kapr sem tam pstruh.

Zlatý

Úplně běžně celoročně pstruha duhového, sivena amerického a letos jsem zkusil i jesetera.
Přesto není nad pstruha potočního.
Na ohni nepřipravuji. Někdy koupím sivena již vyuzeného. Pokud ryby kupuji tak jedině živé ze sádek. Pstruha potočáka si musím osobně ulovit.

Zlatý

Letos už několikrát.Cejn,kapr + bylinky,máslo,sůl - chuťovky. Mé úlovky. Mimo to jednou uzený úhoř, ale na návštěvě u známých. Naprostá delikatesa.

Pokročilý

Cejn na grilu s bylinkami je skvělí a štika s bylinkami a smetanou taky moc dobrá na grilu :)
Doplňuji:
U nás na ryby chodí děda

Zlatý

Hmm, cejnek...:-)
Také miluji ryby! Nedávno jsem měla vynikající filátka z candáta s paprikovým přelivem, doma jsem dělala steak z čerstvého tuňáka se sálatem Nicoise a také tresku, kterou kamarádka sama ulovila v Norsku a darovala nám na pochutnání - dovnitř rybky jen plátky másla, citron, kopr, petržel a sůl. Lahůdka!
Jo a na chatě jsem grilovali makrely na borových šiškách a větvích - tak trochu se "oudily". Vynikající. :-)

Bronzový

neeeeee, nedělej mi chutě :'-(

Pokročilý

táta chodí na ryby,sem tam kapr někdy i candát,štika...

Bronzový

lososovy steak,delam jej v mikrovlnce a tunakovy steak,mnam,se zeleninou,brokolici s mrkvi,a k tomu cerstve okurky a rajce.

ano měl jsem kapra

Diskuze k otázce

anonym

Ahojte Deli !
Co mimi ?? :-))
Ryby mam casto. Syn je rybar , pripravujemem stejne jako vy ... ted v lete take jen na grilu.
Na ruzne zpusoby. Nekdy ve spec. klestich na ryby , nekdy na mram. desce .. , na rostu ( s dvojitym alobalem ) ... a nekolik druhu salatu k tomu . A kluci jeste nekolik klobas k tomu. :-) -iv-

Zlatý

Deli

Ahojte iv, salátky, mňam....
Mimi? Dává mi zabrat, ač malinké. Vždycky mi v těhotenství bylo báječně, cítila jsem se fajn a hlavně jsem žila v jakési euforii z nového života. Teď se nějak ta euforie ne a ne dostavit, za to jsem totálně unavená, věčně mi je špatně a i přes hormony, které mi předepsal lékař, neustále cítím větší nebo menší bolesti v podbřišku. To mne samozřejmě nervuje, zda je vše ok... Takže nálada u bodu mrazu, půl dovolené jsem proležela, cestu autem protrpěla a kolem starších dětí lítá většinou manžel. Kolikrát si říkám, že tohle vědět... No, snad se to ještě srovná a nebude to takhle na nic pořád. To by se nám narodilo nabručený mimino :-(

anonym

Deli, ja jsem optimistka a take to neznamena , ze mam kazdy den hubu od ucha k uchu. :)
Ty hormony nas obcas prevalcuji ... do niceho se nenutte, nic si ve svem " svedomi " nevycitejte ...
niceho se dopredu nebojte a vse dobre dopadne. ! :) -iv-

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 842
Zlatý annas 758
Zlatý iceT 495
Zlatý marci1 481
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 415
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.