Avatar uživatele
Deli

Jíte ryby? Už jste měli letos nějakou čerstvě ulovenou, na ohni připravenou?

Jakou rybu? A jak připravenou?
My jsme si tento týden pochutnávali na cejnu s bylinkami na grilu… Super!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? annas, anonym, tom004, anonym, Damiana, briketka10, Lorrien, anonym před 4302 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

jím ryby strašně ráda a všechny na každej způsob nejsem vybíravá :D
ale nemá mi je kdo chytit :(
musím je kupovat :(
Doplňuji:
u každý odpovědi jsem udělala velký MŇÁM !!
já si teď dám decku vínka..

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Zrovna dnes jsme měli pstruha na másle a mooooc jsme si pochutnali.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
vlk samotař

Jedině kupovaný a to: losos a kapr sem tam pstruh.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Úplně běžně celoročně pstruha duhového, sivena amerického a letos jsem zkusil i jesetera.
Přesto není nad pstruha potočního.
Na ohni nepřipravuji. Někdy koupím sivena již vyuzeného. Pokud ryby kupuji tak jedině živé ze sádek. Pstruha potočáka si musím osobně ulovit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Letos už několikrát.Cej­n,kapr + bylinky,máslo,sůl – chuťovky. Mé úlovky. Mimo to jednou uzený úhoř, ale na návštěvě u známých. Naprostá delikatesa.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
LůcaDůcaPůca

Cejn na grilu s bylinkami je skvělí a štika s bylinkami a smetanou taky moc dobrá na grilu :)
Doplňuji:
U nás na ryby chodí děda

Upravil/a: LůcaDůcaPůca

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Hmm, cejnek…:-)
Také miluji ryby! Nedávno jsem měla vynikající filátka z candáta s paprikovým přelivem, doma jsem dělala steak z čerstvého tuňáka se sálatem Nicoise a také tresku, kterou kamarádka sama ulovila v Norsku a darovala nám na pochutnání – dovnitř rybky jen plátky másla, citron, kopr, petržel a sůl. Lahůdka!
Jo a na chatě jsem grilovali makrely na borových šiškách a větvích – tak trochu se „oudily“. Vynikající. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MacChill

neeeeee, nedělej mi chutě :'-(

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
balca

táta chodí na ryby,sem tam kapr někdy i candát,štika…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

lososovy steak,delam jej v mikrovlnce a tunakovy steak,mnam,se zeleninou,brokolici s mrkvi,a k tomu cerstve okurky a rajce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lukyLuky

ano měl jsem kapra

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Ahojte Deli !
Co mimi ?? 🙂
Ryby mam casto. Syn je rybar , pripravujemem stejne jako vy … ted v lete take jen na grilu.
Na ruzne zpusoby. Nekdy ve spec. klestich na ryby , nekdy na mram. desce .. , na rostu ( s dvojitym alobalem ) … a nekolik druhu salatu k tomu . A kluci jeste nekolik klobas k tomu. 🙂 -iv-

před 4302 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Deli

Ahojte iv, salátky, mňam…
Mimi? Dává mi zabrat, ač malinké. Vždycky mi v těhotenství bylo báječně, cítila jsem se fajn a hlavně jsem žila v jakési euforii z nového života. Teď se nějak ta euforie ne a ne dostavit, za to jsem totálně unavená, věčně mi je špatně a i přes hormony, které mi předepsal lékař, neustále cítím větší nebo menší bolesti v podbřišku. To mne samozřejmě nervuje, zda je vše ok… Takže nálada u bodu mrazu, půl dovolené jsem proležela, cestu autem protrpěla a kolem starších dětí lítá většinou manžel. Kolikrát si říkám, že tohle vědět… No, snad se to ještě srovná a nebude to takhle na nic pořád. To by se nám narodilo nabručený mimino ☹

před 4302 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Deli, ja jsem optimistka a take to neznamena , ze mam kazdy den hubu od ucha k uchu. :)
Ty hormony nas obcas prevalcuji … do niceho se nenutte, nic si ve svem " svedomi " nevycitejte …
niceho se dopredu nebojte a vse dobre dopadne. ! :) -iv-

před 4301 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek