Jíte někdy k snídani tatarský biftek?

Ptám se pouze těch, kteří tatarák baští.

Já si ho dávám pravidelně k snídani po nějaké akci či oslavě hned po ránu
Díky za odpovědi.

Doplňuji původní otázku kvůli srovnání

Jíte někdy tatarský biftek k snídani?
Jídlo a vaření – Ostatní jídlo a vaření
Ptám se pouze těch,co tatarák baští.

Já si ho dávám pravidelně po nějaké akci,či oslavě hned po ránu k snídani.
Díky za odpovědi.

Nejlepší odpověď
Lamalam

K snídani ne, ale k hodně pozdní noční večeři už jsem ho měla.

Další odpovědi
redy

Ke snídani ne:-)
Ale co já vím, třeba na novej rok, by nemusel bejt marnej 🙂

Drap

Jen ojediněle

Kepler

Já tatarák miluju a když zbude z nějaké oslavy předešlého dne (a to se rozhodně postarám aby zbyl), tak si ho ráno taky dávám. A k tomu pivko jako vyprošťováka. Božíííí.

zjentek

Škoda, že se neptáš i těch, kteří tatarák nebaští. Já ho totiž nejím.

Admin2

Eburo,

poukazujete na překlepy ostatních, ale nějak zapomínáte na to, kolik gramatických , pravopisných i stylistických chyb pravidelně míváte vy.

anonym

Jako,ktéeří baští nebo co baší je určitě oboj)e správně.

anonym

A to znamená co?Že jste opravil sám sebe a moje znění jste nechal tak jak bylo?To trošku nechápu.
Kde je nějaká hrubá chyba v mé otázce?