Avatar uživatele
ten který je

Jíte nějaké pamlsky?

Jíte nějaké pamlsky nebo něco když jste u počítače?Já si dávám někdy skleničku bílého vína a brambůrky.Někdy si koupím i bombony. 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? panenka, annas, Jahoda, gnr54 před 5057 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

no furt, čokoládu nebo víno, nakláním se nad to jak husa do flašky a stejně to je prd platný, drobí to do klávesnice ;{)>

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Miroslavst

Asi před hodinou jsem dojedl druhou porci brindzových halušek. K večeru, tak jako obvykle mám slané tyčinky a nyní jak už jsem psal žužlám citronovou kůru.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
atriplex

chroupu mrkev

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucimia

Dříve pořád – čokoláda, brambůrky, ovoce…
Teď se to ale snažím omezit jen na to ovoce, mám postavu jablka tak se mi to trochu ukládá do bříška místo do boků, tak nechci být jednou jak koule..:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Greneia

Hmmm, vůbec :)) ale stále tu mám hrnek s kávou a nebo litrem uvařeného čaje .. kávičky tak 1×-2× za den a zbytek čajíky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Když sedím u netu tak si občas dávám popcorn,opečené brambory se smaženým sýrem,,brambůrky,je toho hodně co jim nebo si koupím hašlerky na cumlání a cumlám hašlerky a hlavně mi na stolku nesmí chybět hrnek s kávou a mlékem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

Já jsem jak veverka,neříkám že vždycky,ale docela často chroupu liskové oříšky,nebo jabka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lorja

Piji u počítače kafe a taky baštím jablka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GangstaHelper

Taky si něco dám. Nějakou tu čokoládu nebo slané tyčinky…

Dodržování pitného režimu je samozřejmostí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iwetax

U počítače jím, jen když mám hlad

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

V podstatě mi je jedno, jestli sedím u PC nebo čtu knížku. A u toho nějakou mňamku nebo pitínko. Jedno jestli káva nebo vínko, čokoládka nebo slané mandličky 🙂.
Prostě, jak kdy 🙂.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Na 100% mám u počítače kávu s mlékem nebo nějaký dobrý čajík. Jinak já u PC toho jím hodně např. popcorn, bonbony, čokoládu, sušenky, brambůrky, v létě si dám nanuk, ovoce, zeleninu atd. Je mnoho druhů pamlsků, které si u PC dopřávám 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Anmara

obvykle mám vedle klávesnice hrnek čaje nebo obilné „kávy“
pokud jde o něco na chroupání, tak to je spíš výjimka, a pak to bývají nějaké nesolené oříšky nebo semínka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
holčička

Jak kdy a taky to záleží podle nálady.Jsem ted hodne náladová ale jinak:bonbony,a pomerančovou štávu.....

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek