ten který je

Jíte nějaké pamlsky?

Jíte nějaké pamlsky nebo něco když jste u počítače?Já si dávám někdy skleničku bílého vína a brambůrky.Někdy si koupím i bombony. 🙂

Nejlepší odpověď
quentos

no furt, čokoládu nebo víno, nakláním se nad to jak husa do flašky a stejně to je prd platný, drobí to do klávesnice ;{)>

Další odpovědi
Miroslavst

Asi před hodinou jsem dojedl druhou porci brindzových halušek. K večeru, tak jako obvykle mám slané tyčinky a nyní jak už jsem psal žužlám citronovou kůru.

atriplex

chroupu mrkev

Lucimia

Dříve pořád – čokoláda, brambůrky, ovoce…
Teď se to ale snažím omezit jen na to ovoce, mám postavu jablka tak se mi to trochu ukládá do bříška místo do boků, tak nechci být jednou jak koule..:-)

Greneia

Hmmm, vůbec :)) ale stále tu mám hrnek s kávou a nebo litrem uvařeného čaje .. kávičky tak 1×-2× za den a zbytek čajíky.

panenka

Když sedím u netu tak si občas dávám popcorn,opečené brambory se smaženým sýrem,,brambůrky,je toho hodně co jim nebo si koupím hašlerky na cumlání a cumlám hašlerky a hlavně mi na stolku nesmí chybět hrnek s kávou a mlékem.

vecernice

Já jsem jak veverka,neříkám že vždycky,ale docela často chroupu liskové oříšky,nebo jabka.

lorja

Piji u počítače kafe a taky baštím jablka.

GangstaHelper

Taky si něco dám. Nějakou tu čokoládu nebo slané tyčinky…

Dodržování pitného režimu je samozřejmostí.

iwetax

U počítače jím, jen když mám hlad

ReHu

V podstatě mi je jedno, jestli sedím u PC nebo čtu knížku. A u toho nějakou mňamku nebo pitínko. Jedno jestli káva nebo vínko, čokoládka nebo slané mandličky 🙂.
Prostě, jak kdy 🙂.

Jahoda

Na 100% mám u počítače kávu s mlékem nebo nějaký dobrý čajík. Jinak já u PC toho jím hodně např. popcorn, bonbony, čokoládu, sušenky, brambůrky, v létě si dám nanuk, ovoce, zeleninu atd. Je mnoho druhů pamlsků, které si u PC dopřávám 🙂

Anmara

obvykle mám vedle klávesnice hrnek čaje nebo obilné „kávy“
pokud jde o něco na chroupání, tak to je spíš výjimka, a pak to bývají nějaké nesolené oříšky nebo semínka.

holčička

Jak kdy a taky to záleží podle nálady.Jsem ted hodne náladová ale jinak:bonbony,a pomerančovou štávu.....