Zlatý

Jíte nějaké pamlsky?

Jíte nějaké pamlsky nebo něco když jste u počítače?Já si dávám někdy skleničku bílého vína a brambůrky.Někdy si koupím i bombony. :-)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

no furt, čokoládu nebo víno, nakláním se nad to jak husa do flašky a stejně to je prd platný, drobí to do klávesnice ;{)>

Další odpovědi:

Zlatý

Asi před hodinou jsem dojedl druhou porci brindzových halušek. K večeru, tak jako obvykle mám slané tyčinky a nyní jak už jsem psal žužlám citronovou kůru.

Bronzový

chroupu mrkev

Bronzový

Dříve pořád - čokoláda, brambůrky, ovoce...
Teď se to ale snažím omezit jen na to ovoce, mám postavu jablka tak se mi to trochu ukládá do bříška místo do boků, tak nechci být jednou jak koule..:-)

Pokročilý

Hmmm, vůbec :)) ale stále tu mám hrnek s kávou a nebo litrem uvařeného čaje .. kávičky tak 1x-2x za den a zbytek čajíky.

Zlatý

Když sedím u netu tak si občas dávám popcorn,opečené brambory se smaženým sýrem,,brambůrky,je toho hodně co jim nebo si koupím hašlerky na cumlání a cumlám hašlerky a hlavně mi na stolku nesmí chybět hrnek s kávou a mlékem.

Bronzový

Já jsem jak veverka,neříkám že vždycky,ale docela často chroupu liskové oříšky,nebo jabka.

Bronzový

Piji u počítače kafe a taky baštím jablka.

Bronzový

Taky si něco dám. Nějakou tu čokoládu nebo slané tyčinky...

Dodržování pitného režimu je samozřejmostí.

Bronzový

U počítače jím, jen když mám hlad

Zlatý

V podstatě mi je jedno, jestli sedím u PC nebo čtu knížku. A u toho nějakou mňamku nebo pitínko. Jedno jestli káva nebo vínko, čokoládka nebo slané mandličky :-).
Prostě, jak kdy :-).

Zlatý

Na 100% mám u počítače kávu s mlékem nebo nějaký dobrý čajík. Jinak já u PC toho jím hodně např. popcorn, bonbony, čokoládu, sušenky, brambůrky, v létě si dám nanuk, ovoce, zeleninu atd. Je mnoho druhů pamlsků, které si u PC dopřávám :-)

Pokročilý

obvykle mám vedle klávesnice hrnek čaje nebo obilné "kávy"
pokud jde o něco na chroupání, tak to je spíš výjimka, a pak to bývají nějaké nesolené oříšky nebo semínka.

Pokročilý

Jak kdy a taky to záleží podle nálady.Jsem ted hodne náladová ale jinak:bonbony,a pomerančovou štávu.....

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 842
Zlatý annas 758
Zlatý iceT 495
Zlatý marci1 481
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 415
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.