SonsyMite

Jíte na Vánoce kapra nebo něco jiné?

Nejlepší odpověď
Drap

Kapra,salát a rybí polévku.Pokud tě zajímá více názorů, podívej se do modré lišty, podobné už tady bylo několikrát

Další odpovědi
venkovan

Jednostranná strava není vhodná. Takže i něco jiného, aby byla vyvážená.

WeeBear

Již to tady bylo párkrát řešeno, ale znovu. 🙂

.. My kapra nemáme rádi. Takže k bramborovému salátu míváme řízky a filety a na talíř si vždy bereme od každého. 🙂

briketka10

ÁLE samotného kapra, kdo to kdy viděl ?? to vážně jíte jen to ?? my jíme tedy daleko více takže kapříka, kuřecí řízky, vinnou klobásku, vepřové řízky, kačenku mňam..bramborového salátu hromadu mňamky..mňamky­..puding s mandarinkama a šlehačkou a pak trochu toho cukroví já moc nee..zmrzku..různé a různé, pak nás z toho bolí břicho a rozválíme to u televize..

MILAN1961

většinou salát a mořské štiky ty nemají tolik kostí