jirka F

Jíte (mléko,jogurty atd.) i s prošlou minimální trvanlivostí ?

Nejlepší odpověď
anonym

b) ne

… a bez komentáře!

Další odpovědi
Mapel

a) ano

Pokud není jídlo zkažené, tak v tom nevidím problém.

briketka10

c) jiná možnost( napište v komentáři)

Den před ukončením mám za to,
že mi to nemůže až tolik :)

tony2412

a) ano

jen mírně prošlý jogurty

ReHu

a) ano

Vidím to stejně jako Mapel.
Mléko max zkysne apod.

Prošlá min. trvanlivost neznamená, že je potravina závadná.

gecco

b) ne

Ne…
😉
Asi jediné, na co používám jogurt, je marináda na maso…
😉

anonym

b) ne

Mléko nejím a ani nepiji a jogurt tak jeden do roka,ale jen čerstvej.

arachis

a) ano

jde jen o min.trvanli­vost,všechny výrobky by měly vadržet daleko déle,problém je u těch kvašených,kysaných apod. ty se někdy zkazí i dříve. A doma jíme všechno,co nechodí (plesnivé),nesmrdí ,není jinak zbarvené než je obvyklé a nechutná divněji ,než obvykle :D Jediné,co bych neriskovala jsou déle prošlé výrobky s vajíčkem ,jako tatarky apod.a výrobky z ní – všechny saláty míjím a prošlé ovocné čaje a kávu také. Jinak hurá do košíku s prošlým zbožím

lexx

a) ano

jo, stejně je chemicky ošetřeno, jinač by nemohlo mít trvanlivost řekněme 6 měsíců tak že mírně týden-dva po záruce v poho

cochee

c) jiná možnost( napište v komentáři)

Mléko jím jen z mlékomatu a na něm žádná min. trvanlivost není, konzumuju, dokud je dobré. Áneboooo… ho už kupuju s tím, že z něj bude kyška. Platí totéž pro min. trvanlivost. Jogurty nejím vůbec, nechutnají mi a kromě toho bych si ho musel vyrobit doma, což je pracné či spíše zdlouhavé (sračky z marketu v 98% nejsou jogurt).

anonym

Jugare, i když mléko nejíš, jak se to dá sníst?

briketka10

uškodit KAM TO ZMIZELO ??

anonym

briketko- šotek!

briketka10

a velkééj 😁

jirka F

max. 5 dní po projdutí minimální trvanlivost

cochee

„Projdutí“ mě naprosto rozemlelo, máš pomyslný palec za pábitelství ;)