UltraFan

Jíte celý banán, nebo špičku vyhazujete ?

Znám plno lidí, kteří špičku vyhazují z důvodu, že se boji, že tam bude Černá vdova, nebo se jim hnusný ta černá tečka. Jak jste na tom vy ? Jíte banán celý nebo také špičku vyhazujete ? Díky za odpovědi a užívejte sobotního večera 🙂

Nejlepší odpověď
briketka10

Oloupu, nakrájím a jím s nesladkou šlehajdou k filmu
černou špičku? to je mi nápad ani by mě nenapadlo
ji vyhodit pod bílým není vidět 😁

Další odpovědi
BANAN93

záleží jak se to povede – když je tam ten „dřevnatý“ trn tak jí uloupnu....... jinak sundavám i ty proužky dužiny..... to nemám rád ani na pomeranči a mandarinkách

Agneta

Nějakou „černou špičku“ jsem na banánu ještě neviděla, to bych zcela jistě nejedla.

►Díky za odpovědi a užívejte sobotního večera 🙂◄

Skvělé, díky, právě jsi mi připoměl, že musím končit – abych zase nepřišla pozdě…:DDD

redy

Špička musí pryč 🙂

anonym

Špičku asi 20 min. před orálním požitím řádně olizuji, aby mi banán lépe klouzal do krku.

VeRe1983

Podle mého je to urban legend, takže banán sním celý.

Stingo

Špičku vyhazuju, že prý tam může být schovaná i nějaká larva.

mosoj

Banán baštím i ze slupkou. Je to přirozené a to se dnes nosí. Pocházíme přece z opice.

lexx

sežeru i slupku, drahá pochoutka je to

Front

Neřeším to.

Frogman

Špičky hned letěj do koše! :DD

Pumík > Díky, super joke!! :DDDDD
To jsem si vzpomněl na jeden vtipný překlad, i když to skutečně tak je.. :DD
„oral exam“ :DD

lota

Ten černý konec nejím, není to dobré.

e1232851@trb

ANO !!!

Agneta

Pumík >>> na banánech, cigaretách a teploměrech by mělo být napsáno varování, že: pokud bylo použito rektálně, už nepoužívati orálně

Frogman

:DD