ReHu

Jíte častěji bílý nebo ochucený jogurt? A pokud ochucený – tak ovocný nebo oříšky či čokoláda?

Nejlepší odpověď
elektrikář

Já kupuji radějí bílý jogurt a příchutě si míchám sám.Čerstvě opražené oříšky ,nebo mražené maliny je delikatesa. Domácí marmeláda.

Další odpovědi
salsa verde

ten ve skle smetanový s džemem dole ale jinak jakýkoliv

panenka

Mám ráda ochucené např:Jogobelu,Do­brou mámu,Dobrou cenu

Miroslavst

Mám rád jahodový a čokoládový.
Nejvíc mi chutnal ten ve skle-bílý s džemem dole

iceT

Jedine smetanovy(jiny mi nechutna)oris­ky,vajecny konak,cokolada.

dagry

Tak z bílých jogurtů u mě vede tmavě zelená Activia (dělá mi dobře na žaludek) a když ovocné tak nejradši mám nějaké dobré smetanové s višněmi nebo malinami. Oříškové jsou sice dobré, ale já je nějak nemusím.

ten který je

Když už jím jogurt,tak si koupím ochucený jihočeský ve skleněném obalu.