nirja

Jít nevěstě na svatbu, když nesnáším ženicha?

Dobrý večer,
chci se jen zeptat jestli mám jít na svatbu své nejlepší kamarádky, když už od začátku vztahu nesnáším jejího přítele (budoucího manžela). Je to nýmand, lhář a zadluženej idiot!!!!!

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Lamalam

Ano

Ano, pokud je to opravdu nejlepší kamarádka, tak není co řešit. Ty si snad toho nýmanda a zadluženého lháře nebereš.

quentos

Ne

Přece se nebudete nutit chodit někam, kde Vám nebude dobře, když tam vyloženě nemusíte.
Pokud je to opravdu nejlepší kamarádka, tak důvod zaručeně pochopí, případně to pochopí za rok, až vystřízliví z té chemie a zůstane jí jen zlost kvůli dluhům.
A pokud nepochopí a bude schopna Vaše přátelství kvůli tomu rozbít, pak nestála za to a čeká Vás lepší nejlepší kamarádka.

monica.k

Ano

Pokud jde jen o ženicha tak bych tam šla.. Přece jenom budete pozvaný ze strany nevěsty a ženich ať si trhne nohou.. Jste host nevěsty a toho idiota si nevšímejte, berte to tak že ji uděláte radost a on…

Zaibatsu

Ano

Kelt

Ano

Běž a třeba změníš na něho svůj názor.

Pájo

Ano

Půjdete tam přece kvůli ní…
…a né kvůli němu.

anonym

Ne

Doplňuji:
„pár je celek“

anonym

Ne

jáára

Ne

ananas9

Ano

Gerda

Ano

Dane

Ne

Doplňuji:
Přetvářka je ošklivá.. 😉