annas

Jít na to od lesa? Komu se nelíbila moje odpověď, že otázku smazal?

Admin. otázku nepovažovali za závadnou, proto ji vrátili zpět. Už po několikáté jste se mohli přesvědčit, že mé otázky či odpovědi byly smazané neoprávněně.

Zná někdo odpověď?
Doplňuji:
Smazání otázky nenahlásil Pájo, tazatel, ale záměrně některý zlatý či stříbrný uživatel. Domnívám se, že jeho postup je nemorální. Co dodat…?

Děkuji všem za názory.

Nejlepší odpověď
anonym

Ja bych se tim uz byt vami ani nerozcilovala. Opravdu staci jedem mail Adminkum a oni jsou rozumni a vse vam pak stejne vrati.
Skoda jen , ze nemuzeme vedet, kdo o smazani puvodne stal.
Vzdyt i na Fin. urade uz jsem videla desku s lidmi , kteri dluzi. 🙂
To by tu pak bylo zase " zivo " i bez meho seznamovani. 🙂 -iv-
Doplňuji:
To je jako detektivka. ! Ale " vraha " asi nezjistime. ☹
Mate nejake podezreni ? 🙂 Napiste do diskuze. Jen ano , nebo ne. 🙂 Ne " jmena ". ? 🙂

  • iv-

Další odpovědi
Andělé

Opět jsem o něco přišla..vůbec nevím,o jakou otázku jde…:-(

Drap

Odpověď bohužel neznám. Osobně se mi otázka líbila i odpovědi. Taky mne to vždy překvapí, když se najednou ztratí otázka která má smysl, v lepčím případě je jen přesunuta do aktualit. Na druhé straně něškteré slaboduché otázky přetrvávají a někdy to snad ani otázky nejsou. Řešení asi neni nijak snadné, a tak to beru víceméně jako nutné zlo.

fcoop

Myslím,že odpověď znáte.Jak bych to řekl.....
máte zcela určitě dost zkušeností s lidmi,víte,jací jsou.
Na vašem dotazu,mimochodem určitě zajímavém,nebylo samozřejmě nic špatného.
Jedna z možností – proč – třeba se někdo špatně vyspal, a bylo to silnější,než on,ona.

anonym

hodit to za hlavu,už jsme si zvykli.Lidé jsou různí.Hloupé a pitomí.Tak to někdo řekl nějakém filmu,je to dost výstižné,ne?

vagra

Odpověď na vaši otázku samozřejmě neznám.
Zřejmě musí jít o člověka, nebo skupinu lidí, kterým se nelíbí, nebo jim z nějakého nepochopiteného důvodu vadí, že Vaše většinou vzdělávací otázky, mají smysl a Vaše kvalifikované odpovědi jsou vyčerpávající a tak říkajíc „na úrovni“.
Že by šlo o závist? Co je tady k závidění? Nebo snad dokonce o zlý úmysl? Zlomyslní lidé tady snad ani nejsou ! 🙂
Já Vám, a doufám že nejsem sám, za Vaše odpovědi děkuji.

arygnoc

je to běžná praxe u lidí, kterých se něco buď v odpovědích nebo v diskusích dotkne.

mám s tím osobní zkušenost.

kropitko

Neřeš, nepřepínej. Lidi jsou prostě zlý, hloupý, atd…prostě to udělal nějaký zamindrákovaný blbeček. A nebo někdo komu připadá, že je tu moc velký klid. Pokud by to tak bylo, tak jste mu právě nahrála, teď si doma mne své upocené ruce a hlasitě skřehotá,,,:-D

Já už se o takových ptákovinách ani nezmiňuji,,když to někoho baví a ukájí tím své potřeby, tak proč ne. Každý je svého štěstí strůjcem a i na takového pošuka jednou dojde,,,,

vagra

Kropitko, moje řeč.
Také mi to připomíná ono známé přísloví o blbosti a marném boji s ní …

Kerberus

Kropítko a Vagro, já jsem vložila otázku jen kvůli tomu, aby si dotyčný uvědomil, že občas admin. zasáhnou a nemažou otázky šmahem. Jinak vím, že je to zbytečné…

anonym

Andele , vy by jste nemohla byt detektiv !! 🙂
Ja take nevedela … , tak jsem si dala do modre listicky : Jit na to od lesa .. 🙂
A pak jsem i dobodovala. Ale nerozumim tam te diskuzi… ☹ -iv-

Andělé

Jé -iv-,tak to jsem na tom hodně blbě…:-(,to „Jít na to od lesa“,jsem si jako myslela,že se Kerberus ptá,že na toho raubíře,co měl otázku smazat,půjde jakože od lesa-jako že na něj vyzraje…ale ona to byla ta otázka,co jí někdo smazal?? Jéé,tak to jsem tomu dala teda,no,ale to bude jistě tím večerem,se mi unavila moje „blondatá hlavička“…:-D))
Tak se jdu kouknout na modrou lištičku a na diskuzi…tak detektiv by teda ze mě opravdu nebyl…:-D)

anonym

Andele , vam se unavuje hlavicka az vecer. ! ?
To jste na tom jeste hodne dobre. Ja uz ji mivam unavenou nonstop. 🙂 -iv-

Kerberus

Iv, nevím. I když je zde hodně záhad, je lepší být jako tři opice – veni, vidi, vici. Ale zatím se nedaří.
Někdy jednám zbrklé, protože mě jisté poznámky ubližují. Jenže napsané slovo nelze vzít zpět …

anonym

Ok. Hloupost , neprejicnost lidi je velka jako cely vesmir. 🙂 Jinak si to nedovedu vysvetlit. Takovy clovek nemuze byt stastnej. A vubec si neuvedomuje , ze si tim vsim ublizuje i sam sobe. -iv-

Kerberus

Iv, nebo má někdo radost, že vyvolal napětí, a navíc ho těší, že se kolem něho všechno toči, i když je neznámý …

anonym

Ja bych nedala Adminkum pokoj , dokud by mi to nerekli. 🙂 -iv-

Andělé

  • iv- 😁),no přiznám se,že ji mívám také unavenou nonstop.:-)Často mívám dlouhé vedení…třeba mi to prodlouží život…:-D)