Avatar uživatele
anonym

Jiná možnost kategorie?

Proč lidem nevyhovují možnosti co mají a chtějí ještě jinou možnost?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 4337 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Potřebuji jiné možnosti

Opět Vám tu chybí kategorie „jiná možnost“.
Chcete vědět PROČ!? Proto, že nemůžete Vy, jako tázající se osoba, určovat lidem, po nichž chcete odpovědi, aby se vešli do Vaší představy o odpovědi. Svým omezením znehodnocujete vlastní ankety.
Vy sám nemůžete přece vědět, zda všechny Vámi uvedené možnosti podchycují skutečně veškeré možné alternativy.
Pokud byste chtěl jasnou odpověď na to, zda je třeba u anket uvádět „jinou“ nebo „další“ možnost, tak je má odpověď, že skutečně dobrá anketa ji VŽDY obsahovat bude a druhá odpověď na stejnou otázku je, že TO ZÁLEŽÍ NA OTÁZCE.
Doplňuji:
Ad česílko- Vy se mi snad zdáte. Takže potvrzujete nutnost, aby správná anketa měla ještě „Jinou možnost“, ale protože zadavatel ankety je líný ji jako další alternativu uvést sám, tak si ji budou odpovídající hledat?
No, to už snad bude lépe nechat původní anketu smazat, doplnit ji a s odvoláním na chybu původního tazatele ji zadat jako novou anketu, ne?

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Kdo hledá najde jinou možnost

Doplňuji:
Spíše se mi stává, že nevím jestli jsem pro svoji otázku zvolila správnou kategorii. Pravidla a návod jsem četla, ale stejně občas váhám.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Záleží na situaci

Chtějí se vyjádřit k anketě jinak, než jim někdo určil. Mají názor, který se nevleze do uvedených možností. Myslím, že udělat řádek navíc neni takový problém,

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

Kdo hledá najde jinou možnost

odpoveď platí pre zadávateľa (Kdo hledá najde jinou možnost).

sú otázky na ktoré je odpoveď typu Áno – nie.
pokiaľ kladiete myšlienku (na uváženie), kde je týchto možností viac, je pravdepodobné, že sa nájde niekto, čo si myslí ÚPLNE niečo iného, ako by Vás vôbec napadlo.

Osobne sa divím, že robíte IBA ankety.
Verte, máme svoje názory a vieme ich vyjadriť (no dobre, niektorí nevieme), skúste nás neobmedzovať šablónami (odpoveďami v ankete – VŽDY musím nejakú zvoliť, keď chcem odpovedať), teda IBA položiť otázku a my si už odpovede zoštylizujeme sami.
Teda: ankety nie.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Kdo hledá najde jinou možnost

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Ad Arygnoc – velmi správný postřeh. Díky.

před 4337 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek