Misa503

Jiná aplikace na odstranění Externího disku

Dobrý den. Objevil jsem aplikaci USB Safety Remove ( zastaví i případné běžící programy ) na řádné odstranění externího disku z PC. Bohužel jsem zjistil, že je tato aplikace pouze na 30 dní. Neznáte náhodou někdo prosím podobnou aplikaci ( nejlépe v češtině jako Safety … ) free – trvale platící ? Děkuji- mám WIN 8

Nejlepší odpověď
beer

Používám standardní způsob Win „Bezpečně odebrat hardware“ (dole na hlavním panelu) a nikdy jsem problémy neměl.
Pokud ale chceš, můžeš vyzkoušet toto: http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/ostatni/dev-eject/?g[hledano]=ode­brání%20USB%20za­řízení&g[oz]=1­.0.20

Další odpovědi
mosoj

Nikdy tlačítko " bezpečně odebrat hardware nepoužívám ( většinou zapomenu) a nikdy se nic nestalo. ( foťáky, navigace, hard atp.)

Hamon

Už od Win Vista (ne-li od XP) je by default odebrání disku bezpečné i bez klikání na ikonu. Bezpečně odebírat musíš pouze pokud povolíš zápis se zpožděním, v takovém případě systém počká na zápis dat a teprve pak je možné bezpečně HW odebrat.

arygnoc

odpojím z usb a hotovo.
bez programov, bez >odobrať bezpečne<, bez problémov.