mrNikelou

Jím dost většinou i moc ale v BMI mámpodváhu (jsem kluk)

zkušel jsem BMI a mám podváhu a přitom dně sním 2× víc než táta.

O mě: je mi 15 lel, mám 166cm a jsem těžky 50kg a podle zápisů jsem byl hrozně lehkej už jako mimino tak mi poraďte co mám dělat.
Doplňuji:
pro marci snažím se a teď čekám až mi táta udělá hrazdu protože bříchi bicepsy atd už mám ale prsní svaly nic no ale jinak díky :)

Nejlepší odpověď
huxa

V čem je problém? Chceš mít snad nadváhu? Zatím! máš rychlé spalování a dokážeš spotřebovat tvoji porci jídla, v dospělosti už ji nebudeš spotřebovávat tak dobře, takže bys to neměl podceňovat a co nejméně jíst smažené jídlo a přílohy.
Jestli ste se ve škole něco o BMI učili, určitě vám učitelka říkala (a konec konců, mají to určitě i na webu), že to je pouze orientační.

Další odpovědi
marci1

Zkus posilovat, tím pádem se Ti zvětší svalová hmota.
Doplňuji:
Vzhledem k Tvému věku není tato váha nijak nízká.

Mariuhana007

souhlasím s huxou,proc to podcenujes je lepsí rychle spalovat tuk nez vubec.
Na tvým mýste bych byla rada :)
a jestly chces mýt brišní svaly skus posilova a brat přípravky např.tohle
http://www.max-fit.cz/max-fit-cz/eshop/2-1-Gainery