briketka10

Jikra má stříbro HURÁÁ kdo mu se mnou bude přát ??

http://www.you­tube.com/watch?v=gBNxGZP­49ls

Nejlepší odpověď
terry

Já, já, já.
Taky přeju a hlavně GRATULUJI . Jen tak dále 🙂

Další odpovědi
redy

Taky sem mimo .
Tak jestli tomu dobře rozumím,zrodil se další potenciální mazal :)
No budiš ti přáno tohle privilegium

Drap

Gratuluji a přeji mnoho dalších úspěchů

iceT

Já,já,já,jenom já...........­......taky gratuluju

Rocker

Gratuluju!Jinak hezké video:-)

Michal Kole

blahotpřeji

zzzzz

🙂 gratuluji 🙂

Jikra

No, briketka 10 opět pozorná a jelikož se to týká mě, tak: Vážení přátelé, já vám všem děkuji z celého srdce za vaše přání a gratulace a věřte že si toho vážím a mám z toho pochopitelně i radost. Jo a můžu některé z vás ubezpečit, že co se týká nějakého mazání, buďte v klidu protože to je pod mojí rozlišovací schopnost neboť já žiju uplně nečím jiným než dělat na "odpovědi.cz " nějaké vlny.

Damiana

Koukám, že Ježíšek už začal nadělovat – ve stříbře… Také se připojuji ke gratulaci.:-)

láďa1

Kdo je jikra?nevím co to je????

briketka10

láďa1 co je jikra ??
ptát by ses měl kdo to je ??

bolak

redy: hezky řečeno :)

redy

To víš sem tu černá ovce ,musím si na ně dát bacha :))

johana 56

Gratuluji a přeji mnoho dalších úspěchů na cestě ke zlatu.

Jikra

Vážená -johana 56– děkuji pěkně a přeji Ti taky mnoho úspěchů k
dosažení vyššího tedy stříbrného potažmo zlatého stupně.

johana 56

Poděkování si zaslouží všichni gratulanti.Pro mne osobně je zlato a stříbro pouze chladný kov,který mnohdy přináší i zlo.Vzácnější je ochota a snaha těch,kteří rádi svou radou či zkušeností pomohou.

tom004

Rád se přidávám ke gratulantům.

anonym

.. ten ma jeste delsi pauzy nez bolak ! :) tak at se polepsi ..( oba ) ! ale jinak bezva ! tolik bodu a dokonce PRAVYCH ! :)

  • iv-

annas

Taky se připojuji. Jeho cesta ke stříbru byla dlouhá, ale body určitě zasloužené !:=))

manon

Tak ještě jedno blahopřání ode mne :)