bohunka1

Jihoameričtí indiáni? Jak je možné, že v kmeni žijícím v pralese, mají dítě s blonďatými vlasy?

nedávno odvysílaný dokument mě nejde do hlavy: dítě s typickými rysy daného kmene a má blond vlasy. Neudivilo by mě to, kdyby ten kmen nežil tradičním způsobem. Čím to je?
Doplňuji:
A nepřipouštím si to , že by mezi ně pronikl nějaký běloch.

Nejlepší odpověď
iceT

Nedávno jsem četla příběh jedné paní,kdy ji dohonila vlastní minulost.Před lety měla poměr s černošským studentem a došlo k tomu,k čemu zákonitě dojít muselo.Ona dáms porodila krásné zdravé bílé dítě,myslím syna a syn,když v dospělosti založil rodinu,jeho žena porodila díky přeneseným genům malého černouška.Popras­k,samozrejmě a jeho matka musela vysvětlovat.
Takže kdo ví?

Další odpovědi
anonym

Co my víme,co všechno příroda umí.V živočišné říši je spousta albínů,to je jedna z možností,je také možné,že používají nějakou rostlinu na vlasy,nebo její výtažky,možné jsou různé mutace genů,a v neposlední řadě Vámi zamítnutá možnost.

anonym

Peroxid?