Avatar uživatele
norek

Jidlo u vietnamců.

Chodíte na jídlo k vietnamcmbála bych se že mi tam dají kočku nebo psa.I když známi mi říkají že bych to stejně nepoznala.Už kvůli tomu to nemusím.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Jahoda, anonym před 5031 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Pokud o tom budete přemýšlet takto, tak seďte doma a jezte jen to co si sama uvaříte. Nechci se zastávat vietnamců či jiných restauratérů, ale jak víte, že pokud půjdete do pětihvězdičkového hotelu, zde si dáte něco opravdu, ale opravdu zajímavého, že to není také ta kočka nebo pes nebo bůhví co jiného.
Jinak v Tescu co je u nás poblíž je právě rychlé občerstvení vietnamců a dal jsem si tam kachnu a byla moc dobrá, stejně tak mi chutnají nudle za dvacku.
Kdysi u nás ve městě měli přímo restauraci a bylo tam plno. Jídlo za pár kaček, takže jsme tam každou sobotu chodili na večeři. Jednou vepřové, podruhé hovězí, potřetí drůbeží. Pokaždé jinak. Vím, že si nedám to na tom kameni, protože se to nedalo jíst jak to bylo horké. Ale i tak to bylo dobré.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
BEAES

Chodím občas na nudle s oblohou, jejich maso nemusím…ale ta kachna je prý moc dobrá, já tedy na ni neměla nikdy odvahu,ale slyšela jsem.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
panenka

Jídla od VIETNAMCŮ mi chutnají a kupuji si je.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jojka

U vietnamců pouze „smažák“. To mám jistotu, že by měl být v pohodě – chichi. Jinak si nekupuji k jídlu u nich nic.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Fallen Angel

K vietnamcům, číňanům nebo korejcům taky občas zajdu a nemůžu si stěžovat. Ono to v českých, nebo jiných restauracích není jiné, bordel a špína může být jak ve vietnamské tak v čínské kuchyni a psa vám mohou naservírovat kdekoli.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Me osobne jejich jidla take nevadi,kdyz nestiham sama uvarit,nebo nekdy po nocni je to super,mam sva oblibena,ryzove nudle u me vedou s cim,to je mi fuk,hlavne ze se najim.Kocky taky nezeru.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iwetax

Jídlo u větnamců ráda nemám , pokud se , ale chci najíst do 100kč tak si dám kuřecí nudle za 65kč k tomu kolu za 20kč a ještě mi zbyde. Rozhodně je ale nevyledávám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GangstaHelper

Tomuhle se říká, norku, předsudky.

Nevidím důvod, proč nechodit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Pokud spěchám a vyhledávám tzv. „hladové okénko“, klidně zajdu i k vietnamcům, když jsou jako první na řadě. Vaří dobře a nijak zvláště mi to nevadí, že jím občas právě u nich. Jsou to přece jen taky lidi jako my. Proč je tedy odsuzovat? A musím souhlasit, že psa nebo kočku Vám mohou naservírovat i v restauraci čeké a vůbec o tom nevíte.. 🙂 Není proto třeba se znepokojovat a k vietnamcům na jídlo zajděte. Možná změníte názor a začnete „otáčet“ k lepšímu. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elektrikář

Jako údržbář jsem se dostal do několika větnamských kuchyní.Většinou moc nedodržují hygienu vše tam bylo pod vrstvou lepkavého
tuku ze smažení, sporáky. El hrnce na vaření rýže jen tak po zemi.Je to jiná kultůra u zvyk na jinou úroveň. Někde se snaží ale záleží jak kdo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tata

Norku nebuď naivní, ty si myslíš že svojí národní pochoutku budou někomu, kdo o ní nestojí, prodávat. To je jako by jsi byla pracovně v Iráku a dostala od známých kilo vepřové pečeně a ty by jsi jí nabídla sousedovi arabovi i když víš že vepřové je tam maso špinavé. Nikomu nic nenabídneš, upravíš ho podle svého a zbaštíš. Co vím z vlastní zkušenosti dobře upravené psí maso je opravdu pochoutka. Tak že za co je odsuzovat?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek