EDA

jídlo pro 20 ti měsíční mrně při týdenním průjmu

Už přes týden průjmy, bez bolesti bříška, kapky od doktora, bez teplot, jen rýma, nechce jíst, pije, doktor vyčkává druhý týden, výtěry negativní..čím krmit kromě banánů, rýže, hořké čokolády, mrkve a kuřecího…

Odpovědi
pusinka50

Správně při průjmu by člověk ze začátku měl jíst denně jen kousek suchého rohlíku a hořký čaj. Když mrně nechce jíst, tak ho nenuť, čím víc bude jíst, tím víc ho to bude nutit a ve finále mu tím jen ubližuješ. Však ono hlady neumře, neboj se.....
Další druh jídla neporadím, ale chci se zeptat, proč mu nedáš Smectu? Je to naprosto neinvazivní prostředek k desinfekci střev, užívat ji mohou i takhle malé děti, dokonce děti do 1 roku věku a já s ní mám jen ty nejlepší zkušenosti. Mrně má něčím infikovaná a napadená střeva, na průjem neznám lepší prostředek než Smecta. Stojí kolem 80 Kč, je tam 10 pytlíčků. Denně můžeš dát dítěti do 2 let 4 × 1 pytlík po dobu 3 dnů, pak 2 pytlíky denně do vymizení potíží. My jsme jí doma nikdy nedobrali, už třetí den jsme byli úplně fit. Pak jen opatrně nastolovat obvyklou stravu, nejdříve raději právě tu rýži, mrkev, banán

Leotom

Piškoty, rohlík a housku, mě osobně nevadí ani těstoviny nebo jogurt

pokazdejinak

rozhodně taky doporučuju Smectu – rozmíchat třeba do čaje, a nebo naše doktorka mi pro děti doporučovala Kulíšek – to je taky prášek na ředění vodou a ještě něco podobného (název si nepamatuju), co nebylo v pytlíku, ale rovnou už namíchané ve skleničkách a o trochu lepší než ten Kulíšek – zkuste se zeptat v lékárně…
ten Kulišek je trvanlivější a praktičtější na cesty, ale to Něco (já si to fakt nepamatuju :)) ve skleničce je lepší na použití hned – což je váš případ

http://www.kulisek-ors.cz/