Nechápavé

Poradíte ohledně jídla do školy?

Kdyt si vezmu rani do skoly(v 6hodin),u­zavrenou misku s testovinama a rajskou omackou vydrzi mi to v batohu do 13:00? Abych si to mohl potom dat na obed?

Bohuzel nemam :)

Nejlepší odpověď
gecco

Když to bude dobře uvařeno, vydrží (jen bych oddělil omáčku od těstovin – jinak z nich budeš mít rozmáčený blivajz).
Polosyrovému bych nevěřil – mohlo by ti to začít kvasit.
___
Nemáte k dispozici lednici?
😉
_____________­_________________
Tak – minimálně v zimě, můžeš krabičku/y dávat za okno…
😉

Další odpovědi
Šidlo

eh, ak sú cestoviny bezvaječné a omáčka vegánska (žiadne vajcia, mäso, syr…ani uvarené!) malo by jedlo vydržať min. 6 hodín bez chladničky v lete a 8 v zime…neviem, ako teplo máte v škole…ale toto mám odskúšané…vegánske jedlá, hlavne upečené, vydržia dlho mimo chladničky

ak chcete mäso, mlieko, vajcia na tých 6–8 hodín, musia byť údené/riadne prepečené/vyprážené napr. ako pizza/šunkofle­ky/nákyp/řízek…ti­ež odskúšané