danus

jidlo

mohu se zeptat co mam delat kdyz dite nechce poradne jist ale zato kdyz mu clovek nabidne susenku nebo bombon tak to by sned

Nejlepší odpověď
Jolllie

Podle mě se děti do jídla nutit nesmí. Hlady nezemře. Když nemá hlad tak ať nejí. Až ten hlad bude mít tak mu dát normální oběd. Rozhodně nesouhlasím s přístupem – sníš rohlík, dostaneš bonbón…

Další odpovědi
martin

Vynechat sušenky a bonbony a nechat křapet vyhládnout…

DV

vynechat susenky a sladkosti, jak psal martin a zvysit prisun B vitaminu v nejakem komplexu, ten by mel zvysit chut k jidlu, pripadne zvysit podil pohybovych aktivit.

Krugerka

Něco za něco…sníš rohlík dostaneš bonbony..když na tohle nepřistoupí nedat ani jedno..a až bude mít hlad s radostí si veme i ten rohlík..

Luciefie

Nedávat jim žádné sušenky a bombóny, dokud nesní normální jídlo…Chce to trpělivost a oni pochopí, že to asi jinak nepůjde…Zkus jim to vylepšit tím, že jím jídlo pěkně nazdobíš(já formičkami vyřezávám ze sýru a salámu zvířátka)to mají děti rádi…

Harekrisna

Synovi je 8 let a stejně nechce pořádně jíst (hlavně maso). Na něj platí nějaký zákaz – nesníš oběd, půjdeš teda po obědě spát jako malej, abys nabral sílu jinak… To zabírá. Bohužel u něj moc neplatí, že se vylítá a má větší hlad, nevím, kde bere tu energii. Hlavně nejíst u televize a ideálně jíst všichni u stolu a nevstát, dokud všichni nedojí – to zas platí na dceru, která jí suprově, ale jakmile někdo odejde, tak si asi myslí, že už taky nemusí…

alenka901

zkusit krmit formou hry a nebo formou odměny pokud to nesníš nebude žádný bombon u nás platí závody kdo to dřív sní něco dostane