Jezdite vlakem ? Ja jela po dlouhe dobe v patek a uz asi nikdy nepojedu..

Z Prahy jel preplny vlak nemeckych studentu , kteri se vraceli ze skolnich vyletu .. ja nastupovala v Plzni. Nejaky student me pustil sednout ( to jsem nevedela , jestli mam byt rada , nebo jstli ho mam prastit – je mi 45 )… nakonec jsem si sedla … naproti ceska maminka s asi rocni holcickou . Usmivala se na me , ja na ni a najednou , panar jeden povida : Baba ! Baba !
Ponauceni : Priste uz jen autem ! 🙂 -iv-

Nejlepší odpověď
hanulka11

ale -iv- tak si to tak neber, mě taky pusili v autobuse sednout a nedělám z toho vědu, věř že jsem si ráda sedla ,byla jsem utrmácená ,ale hned jsem říkala manželovi doma …to je zlé už mě pouštějí sednout …ale pak jsme se tomu zasmáli .Je fakt jsem starší než ty , ale ber to tak , že asi holčička neuměla ještě dobře mluvit hihihi

Další odpovědi
dědapetr

Já bych to neřešil,aspoň když na to dojde budeš již zvyklá na to jak ti budou vnuci říkat.Mě tak říkají už 30let „Dědek“.Vlakem a autobusem také nerad jezdím.

iceT

Vlakem jezdím občas a bývám rozčarovaná z jiných důvodů,to co se přihodilo Vám mě tedy za pár let čeká taky.
Kdysi jsem mívala opačný problém,nechtěli mě nikam pouštět,prý jsem vypadala moc mladě.

led

  • iv- veď to je krásne oslovenie. Asi ste jej pripomenuli čarovnú vílu z rozprávky. A to dievčatko ešte nepoznalo rozdiel medzi vílou a babičkou.

Ak pôjdete autom, nebudete poznať krásu spoločného cestovania (na jednej nohe, asi ako som ja dnes cestovala z Prahy), stretávania sa so zaujímavými ľuďmi.

Housenka1973

Já miluju cestu vlakem!!!! Však jsem vnučka nádražáka, tak aby ne!!!! A nepřešlo mě to ani na loňské vánoce, kdy mi v „Košičanu“ totálně okadli manžela.....to byly teda šťastné a veselé…
A jinak.....naše máma na to „bába“ čeká od naší malé už týdny…a nemůže se dočkat!!!!