janek66

Jezdíte v autě častěji sám (a) s plným kufrem, nebo 3 a více s poloprázdným kufrem?

U všech aut se stále zdůrazňuje velikost kufru, ale místa na zadních sedadlech moc není u malého ani velkého auta.To by opravdu byl neřešitelný problém „natáhnout“ auto v místě zadních sedadel třeba o 20cm?Je to opravdu jen otázka peněz?

Odpovědi
Valky

Jezdíme s přítelem většinou sami, na zadních sedačkách klec a plnej kufr – máme kombíka.. :D Někdy ani to nestačí, hlavně, když jedeme na víkend za rodiči a ty nás nabalí jídlem atd.. :)

moment

V kufru auta jezdím opravdu jen v krajním případě a nerád.