Kamionacka09

Jezdite radi po dalnici?

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud nemusím , tak raději ne.

Další odpovědi
mosoj

Zaplať Bůh za ni. Zkuste si jet trasu Plzeň – Ostrava mimo dálnici !!! Jezdím několikrát za rok. Nebo dokonce třeba do Chorvatska !!

anonym

mosoj ti včera cosi uvedl o chatu, viz odkaz:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kdo-z-uzivatelu-uz-tu-dlouho-nebyl-a-treba-vam-i-chybi
Možná zapomněl dodat, že po měsíci bys mohla vědět o závadnosti otázky, když opakuješ už jednou položenou, protože je posuzována jako podvádění při bodování – opět jeden z mnoha odkazů ve zdroji:

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/dalnice-d1-a-jeji-usakli

honza19hk

pokud není ucpaná tak ano.jen si dávám bacha na D1 před prahou tam je to furt ucpaný,včetně jižní spojky.Jet po dálnici je mnohem rychlejší ale i dost o hubu.
Vzhledem k tomu že jezdím s nadměrnými náklady,tak někdy je jízda po dálnici nebo silnici I. třídy nutná a záměrně vyhledávaná v plánování trasy.Ne všude se ta souprava vleze a že někdy jsou hooodně dlouhý,nejdelší se kterou jsem jel měla přes 90m