FilosofovaEm

Jezdíte rádi MHD?

Odpovědi
anonym

no, věřím tomu že jednou budu, .. technologický pokrok jistě zvládne dotáhnout nedostatky v komfortu, zatím z toho kdovíjak nadšený nejsem 🙂

řidiči i kvůli tomu že je MHD součástí zatížené dopravy nemohou dodržovat plynulou efektivní jízdu, a provozovatelé MHD mající v každém městě monopol neřeší konkurenční boj ani se nepředbíhají v kvalitě poskytovaných služeb.

Vikičistič

Jezdím s velice rád hlavně v Praze a dělá mě velkou potěchu Opencart,kolik radních si na tom namastilo kapsy,ale pražanům to moc nevadí.

hanulka11

Pokud musím ,jedu raději metrem -že bych z toho byla nějak nadšená ,to ne. Když člověk vidí ta individua -no ale ty jsou i jinde, že .Takže MHD nezavrhuji.

oskar

Nejezdím vůbec používám os.automobil.