láďa1

Jezdíte po dálnici D 1?

Prosím jak vypadá dálnice D1?My jsme jeli úsek Olomouc-Břeclav a je to katastrofa.Chceme příští měsíc jed z Olomouce do Benešova??Snad to není "panelová"silnice jako do Břeclavi???

Odpovědi
honza19hk

je mizerná v celé své délce.Panelka sice není všude ale stejně bych to dálnicí moc nenazýval.

mojitek

D1 je příšerná komunikace,a hlavně docela nebezpečná.Moc aut, málo prostoru a navíc krátké nájezdy do dálnice.Kamiony jedoucí v pravém pomalém pruhu vám vjedou zničeho nic do cesty,protože značka upozornující na konec pomalého pruhu je jen asi 100m od konce,atd atd.No hrůza a děs! No jinak dálnice D2 je sice co se týče kvality horší než D1,ale není tam zase takový provoz,takže bych řekl že je bezpečnější

jwood

Tento tankodrom někdo nazývá dálnicí?