ReHu

Jezdíte někdo elektromobilem nebo hybridem?

Vaše dojmy, poznatky, doporučení? Jste či nejste spokojeni?

Nejlepší odpověď
venkovan

V posledních letech už ne tak často. Dřív celkem rád. Je to jízda celkem v pohodě, tichá, cenově i přístupná (baterky jsem bral ze svítilen rodičů a strejdy) a nesmí se s tím moc do písku. Potom se dostane mezi kolečka a někdy se sekne i bowden dálkového ovládání.

Další odpovědi
pusinka50

venkovan -škoda, že tu nejsou hodnocené i vtipné odpovědi, velmi jsem se pobavila 🙂
Jinak, auta mají být dobrá, že ušetří peníze za naftu či benzin, jde spíš o cesty po městě, kdy stoupá spotřeba, než na delší trasy. Chybí ale servisy a dostupnost náhradních dílů na tento typ aut, k tomu jsou dražší než klasická auta, takže lidi je zatím nekupují

Radovan M

Lidi by kupovali, rádi by kupovali… ale… podívejte se na dokument Kdo zabil elektromobil… =P

terry

Nejezdím, ale ráda bych. Je to ekologičtější a také úspornější.