lukas.zmizik

jezdite nebo vlastnite jeste nekdo skodovku 120, 105, 110 a starsi? mate tyto auta radi?

Nejlepší odpověď
anonym

Uz jsem nejela snad 25 let, ale rada bych se jeste nekdy svezla. Uz ani v ulicich moc videt nejsou. ☹ A kdyz nahodou potkam , vzdycky ve me vzbudi usmev na tvari a vzpominky. Dodnes si napr. pamatuji , jak se sklapely sedacky. ! 🙂

  • iv-

Další odpovědi
lexx

Tyhle vozy již léta nepotkávám, leda zcela sporadicky coby veterány. Ovšem, taková Š 110 R coupé, české porsche, to bylo dělo.

mojitek

souhlasím s lexxem. Erko je bomba auto.Jinak brácha má 120ku a když přijede,tak se s ní hned s radostí projedu :o)