rigormortis

Jezdíte na kole i v tomto počasí?

Je pro vás překážkou mráz a sníh?
Pokud ne, jak se s tím vyrovnáváte (tech. rady)?

Nejlepší odpověď
Rocker

Mráz a sníh překažkou není,překážkou je sajrajt ležící na silnicích.Většinou se odvezu autem někam za Prahu,kde jezdím.Lepší je jezdit někde v přírodě,po lesních cestách apod.,silnice jsou bud' posolené,což ničí kolo,nebo uježděné,což klouže.

Další odpovědi
anonym

Nejsem ťululum.

STUDENTKAEVA

Není špatné počasí ale špatně oblečený cyklista..Řídím se právě touto větou a jezdím za každého počasí…Jezdím zejména na lesních a polních cestách..

honza19hk

ano, a furt. sníh nesníh, když na to máš kolo tak proč by ne. Tam je to spíš jen otázkou gum,na DHčku mám nazuto maxxis 26×2.8 což jsou hodně široký balony ,to projede všude.Ani půl metru sněhu mi problém nedělá a když je ledovka přezuju na gumy s hřebama.
a na CT1(nákladní kolo) mám v 26×2.45 což je taky slušnej balon navíc to je drapák, je to 2 dny co jsem přijel na kole z Krkonoš.
když můžu za kolem vézt vozejk za auto co má půl tuny tak proč by mě měl dělat problém 20cm sněhu.
http://2i.cz/690294be­6d
.

quentos

Nejezdím na něm vůbec, natož za takovýchto podmínek.

anonym

Bejvávalo,když jsem jezdíval BMX byl to můj koníček téměř non stop i v zimě 11 let.
Doplňuji:
Pak jsem se dal na víru a kolo bylo v háji,dnes už jsem ready,zase si něco určitě pořídím asi nějaký ten treking nebo něco tak.

Pepa25

Teď už ne, ale jako jinoch v rodné vísce ano. Mmch teď v neděli jsem si ověřil, že je to tam pořád běžné: přes sněžení vyrazilo do kostela poměrně dost lidí na kole. A to byly IMHO ty nejhorší podmínky – čerstvý ujetý sníh, ještě bez posypu. Na tom se musí brzdit a zatáčet zvlášť opatrně, dobře si pamatuju, jak jsem jednou při pokusu o přibrzdění a odbočení sebou nádherně sekl … ☹