Bronzový

Jezdíte na kole i v tomto počasí?

Je pro vás překážkou mráz a sníh?
Pokud ne, jak se s tím vyrovnáváte (tech. rady)?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Mráz a sníh překažkou není,překážkou je sajrajt ležící na silnicích.Většinou se odvezu autem někam za Prahu,kde jezdím.Lepší je jezdit někde v přírodě,po lesních cestách apod.,silnice jsou bud' posolené,což ničí kolo,nebo uježděné,což klouže.

Další odpovědi:

Nejsem ťululum.

Pokročilý

Není špatné počasí ale špatně oblečený cyklista..Řídím se právě touto větou a jezdím za každého počasí...Jezdím zejména na lesních a polních cestách..

Stříbrný

ano, a furt. sníh nesníh, když na to máš kolo tak proč by ne. Tam je to spíš jen otázkou gum,na DHčku mám nazuto maxxis 26x2.8 což jsou hodně široký balony ,to projede všude.Ani půl metru sněhu mi problém nedělá a když je ledovka přezuju na gumy s hřebama.
a na CT1(nákladní kolo) mám v 26x2.45 což je taky slušnej balon navíc to je drapák, je to 2 dny co jsem přijel na kole z Krkonoš.
když můžu za kolem vézt vozejk za auto co má půl tuny tak proč by mě měl dělat problém 20cm sněhu.
http://2i.cz/…
.

Zlatý

Nejezdím na něm vůbec, natož za takovýchto podmínek.

Bejvávalo,když jsem jezdíval BMX byl to můj koníček téměř non stop i v zimě 11 let.
Doplňuji:
Pak jsem se dal na víru a kolo bylo v háji,dnes už jsem ready,zase si něco určitě pořídím asi nějaký ten treking nebo něco tak.

Bronzový

když je třeba tak pokud není půl metru sněhu,tak ano.

Bronzový

Teď už ne, ale jako jinoch v rodné vísce ano. Mmch teď v neděli jsem si ověřil, že je to tam pořád běžné: přes sněžení vyrazilo do kostela poměrně dost lidí na kole. A to byly IMHO ty nejhorší podmínky - čerstvý ujetý sníh, ještě bez posypu. Na tom se musí brzdit a zatáčet zvlášť opatrně, dobře si pamatuju, jak jsem jednou při pokusu o přibrzdění a odbočení sebou nádherně sekl ... :-(

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Sport

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Sport

Zlatý Drap 246
Zlatý marci1 160
Zlatý hanulka11 135
Zlatý annas 132
Zlatý gecco 123
Zlatý mosoj 101
Zlatý Alesh 100
Zlatý quentos 89
Zlatý Lamalam 82
Zlatý arygnoc 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.