hanulka11

Jezdíte na dovolenou s CK nebo bez?

Dáte přednost letadlu, autobusu nebo sami autem?

Nejlepší odpověď
BEAES

Jako mladá jsem jela s CK busem, hrozná zkušenost, už nikdy, pak jsem přesedlala na auto a jeli jsme bez CK a loni jsem byla s CK a to letadlem-super. Do budoucna plánuji opět auto.

Další odpovědi
lenni

Dovolené zařizuje přítel, jezdíme zásadně bez CK, neb máme rádi naprostou svobodu. Ale sama bych do toho nešla…

mj81

Bez CK. Jedeme s partou kamarádů a máme tam šikovné lidi, kteří dokáží všechno domluvit a zařídit. No a nebo jedeme s batůžkem naslepo, program řešíme průběžně a ubytování řešíme až na místě.

Vikičistič

Pokud je to do místa ,kde nikoho neznáme tak z CK a pak pokud se nám tam líbí najdeme kontakty a vše si zařídíme sami.