fcoop

Jezdili jste někdy po zábradlí? Nebo jezdíte dokonce i dnes? ......občas…

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Ano

Dříve běžně, dnes už jen zřídka a pro sichr se nejdříve podívám, jestli tam nejsou ty zákeřné mosazné knoflíky.

Další odpovědi
Drap

Ano

Mám jedno místo, kde se občas svezu. Vzhledem k mému věku mě ale dělá čím dál tím větší potíže na zábradlí se dostat

anonym

Ano

Jo,jednou jsem to dělal do doby,než domovnice natloukla hřebík do zábradlí.Tehdy jsem se jmenoval Bakule,nyní jen Ba,proto že ty kule zůstaly na tom hřebíku.

Terryle

Ano

Ještě teď se občas svezu, když jsou vhodný okolnosti – správnej sklon a nikdo, kdo by se moc pohoršoval, v okolí… :)

dědapetr

Ano

Dnes už na ně nevylezu a i kdyby se to podařilo tak to neubrzdím.

led

Ano

To boli krásne časy. Ten krásny pravek…
Dnes som už len matrona (pre neznalých: dôstojná staršia žena)
:)

slad08

Ne

Rodiče vždy říkali ať to nedělám, že mohu přijít k úrazu. A navíc když vidím vide na internetu tak....... . A žádné zábradlí není tak dlouhé, aby se na něm člověk mohl pořádně projet. :)

anonym

Ano

jistě že ano :)

mám také vytipované místo, kde je to super, ale nikdo by to neměl dělat opilý :)

RAB

Ano

Ano, každý den ve škole