Danina65

Jezdili jste či jezdíte na vandry?

Čundro/vandroidní otázka bude zřejmě krajová. Já měla tu čest se vlichotit do jedné party, kde ti nejstarší jezdí 45 let. To já tedy pouhých dvacet. Tenhle vandr je zvláštní tím, že se jezdí na stejné místo, kdo zná Skuteč, ví i kam. A z bývalých vysokoškoláků jsou olysalí ředitelé a šťastně hulákají u ohně a ráno se obtížně hrabou teď už ze stanů a nadávají na klouby.

Nejlepší odpověď
anonym

Ano, jezdil/a

Na vandr tak ne, jako na čundr.

Další odpovědi
gecco

Jezdím dosud

Už sice výrazně méně, než před pětatřiceti lety – ale pořád se rád toulám…
😉
_____________­______________
Danino – ještěže nejsem ředitelem – jinak bych tě musel podezírat, že mne při mém ranním štrachání se ze spacáku a stanu pozoruješ…
😉

anonym

Ano, jezdil/a

Ano, jezdil.Sice to nebylo každý víkend, ale tak 4× – 5× za léto.A bylo to jen do té doby než jsem se oženil.Tím to skončilo…přišly děti a budování vlastního hnízda.
(a byl to také čundr, ne vandr).

Lamalam

Ano, jezdil/a

Na klasický čundr jsem nikdy nejezdila, ale během studií jsem několikrát byla na pořádném tripu.

briketka10

Ano, jezdil/a

Ano ráda v mládí už nemám s kým kamarádi
zestárli mají rodiny rozprchli se je to škoda.
Už jen vzpomínám, ale bylo to nádherný 😁

Rocker

Jezdím dosud

Naposled jsme byli vloni v létě.

Drap

Jezdím dosud

Snažím se stále, vše se už ale trochu změnilo a i má frekvence těchto akcí hodně zeslábla.

zjentek

Ne, jezdil/a

No jéje, vandruju celej život
http://www.re­meslozije.cz/ab­solventum/tra­dice-soucasnost-vandru

Kura

Ano, jezdil/a

ivzez

Ano, jezdil/a

… a na vodu …

ReHu

Ano, jezdil/a

A po čase i na vodu. To bylo mnohem lepší.
Mamka ty akce nesla dost těžce.

anonym

Ne, jezdil/a

na to už jsem pro sport čas neměl, ale výstroj jsem měl. maskáče, malou a velkou polní vše vzor 60, kanady, ešus, čutoru.

Honzyn14

Já jezdím třeba v létě s rodinkou na vandry moc rád, mojí ženu to baví spát v přírodě a uvařit si na ohni, takže je to pro nás skvěle strávený čas v přírodě. Když jezdím třeba na jaře nebo na podzim, kdy není úplně teplo, tak jedině s kamarády, protože těm to nevadí a navíc mají kvalitní výbavu z armyshopu https://armik.cz/ 🙂