Jezdi vubec vietnamci s náklaďákem?

Moje národnost MNG ale lidi si myslí že jsem vietnamec (jako jen zvýhledu) a já jezdím s náklaďákem do 7.5t vnítrostátní, je mi 20 let. Když jedu s náklaďákem tak lidi se na mě dívaji kdybych se viděli čerta, dokonce pár lidi se ode mě ptáli (jaktože vietnamec jezdi s Kamionem) atd,....a já jím vždycky řenku nejsem vietnamec, začnu vysvětlovat co a jak atd. když sedím za volantem myslím na hodně věci a pak jen takk mě napadlo jestli vůbec vietnamci jezdí s náklaďákem myslím jako v ČR. Jako ptál jsem se od kamarády který jezdí mezinárodku a zatím níkdo mi neřekl že potkál něco takového a co vy ?. Potkáli jste někdy vietmanca s náklaďákem ?.
Doplňuji:
jako velké dodávce jsem taky viděl. ale ŘP: C+E jsem neviděl.

Odpovědi:

Stříbrný

V kamionu jsem Vietnamce neviděl, ale už několikrát jsem viděl ve velké dodávce, kterou by určitě s řidičákem jen B řídit nemohl.

Pokročilý

přiznám se, že opravdui jsem neviděl vietnamce v náklaďáku, to je asi vzácnost, ale kolikrát v dodávce a nemaj řidičák většina ani (co si budem nalhávat)

Stříbrný

Jseš Bayer nebo Mongol? :DDD

Bronzový

Vietnamce v ČR řídit kamion jsem neviděla. Oni je asi spíš vykládaj, když jim přivezou zboží.

Stříbrný

klasickej kamion na řidičák c+e jsem vietnamce řídít neviděl a to s kamionem jezdím. Jezdí hodně z dodávkama .
Tím mám na mysli ČR ,jak je to u nich ve Vietnamu to nevím. Ale tam asi s kamionem jezdí. Těžko by tam pro ně jezdili třeba češi.-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 626
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 574
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 233
Zlatý Hlada 219
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.