bayeer

Jezdi vubec vietnamci s náklaďákem?

Moje národnost MNG ale lidi si myslí že jsem vietnamec (jako jen zvýhledu) a já jezdím s náklaďákem do 7.5t vnítrostátní, je mi 20 let. Když jedu s náklaďákem tak lidi se na mě dívaji kdybych se viděli čerta, dokonce pár lidi se ode mě ptáli (jaktože vietnamec jezdi s Kamionem) atd,…a já jím vždycky řenku nejsem vietnamec, začnu vysvětlovat co a jak atd. když sedím za volantem myslím na hodně věci a pak jen takk mě napadlo jestli vůbec vietnamci jezdí s náklaďákem myslím jako v ČR. Jako ptál jsem se od kamarády který jezdí mezinárodku a zatím níkdo mi neřekl že potkál něco takového a co vy ?. Potkáli jste někdy vietmanca s náklaďákem ?.
Doplňuji:
jako velké dodávce jsem taky viděl. ale ŘP: C+E jsem neviděl.

Odpovědi
cochee

V kamionu jsem Vietnamce neviděl, ale už několikrát jsem viděl ve velké dodávce, kterou by určitě s řidičákem jen B řídit nemohl.

msi

přiznám se, že opravdui jsem neviděl vietnamce v náklaďáku, to je asi vzácnost, ale kolikrát v dodávce a nemaj řidičák většina ani (co si budem nalhávat)

Agneta

Jseš Bayer nebo Mongol? :DDD

Stingo

Vietnamce v ČR řídit kamion jsem neviděla. Oni je asi spíš vykládaj, když jim přivezou zboží.

honza19hk

klasickej kamion na řidičák c+e jsem vietnamce řídít neviděl a to s kamionem jezdím. Jezdí hodně z dodávkama .
Tím mám na mysli ČR ,jak je to u nich ve Vietnamu to nevím. Ale tam asi s kamionem jezdí. Těžko by tam pro ně jezdili třeba češi.-)