Avatar uživatele
monarcha

Jezdí někdo zásadně na černo jako já ?

… rozčiluje mě předražené jízdné a nevím proč by měli náměstci dopravy a jím podobní brát statisícové platy,
Doplňuji:
…samozřejmě nesmíte v žádném případě dát revizorovi občanku,to už je lepší zaplatit..,

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? trenkyvkině před 5185 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
panenka

jezdila jsem když jsem byla malá ted už ale ne

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
HerbiG

ja :D vzdycky mam u sebe listek .. a az uvidim revizora,tak si ho rychle cvaknu :D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Retko

Nejezdim. Protoze jezdim vlakem a tam kontrolujou pokazde co jedu. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
trenkyvkině

jasně já jedině,navíc řidiči jezděj jak čuňata,měla by se při nákupu jízdenek uzavírat smlouva a kdyby řidič nesplnil spolehlivou a klidnou jízdu,jízdné by se mělo vracet,

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
spooky

Moje svědomí by se hodně bálo :) tak raději ne :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vicki

Jezdila jsem pár let načerno,ale jednou se to nepovedlo a 8 000kč pokuty mě dostatečně vyléčilo.Je to pěkná řádka let.Dneska by to bylo hodně drahý.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fira

Já jel na černo několikrát ale pak mě čapli.Zapoměl jsem při tom na slušné vychování a stálo mě to 17500 kč.Od té doby na černo nejezdím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Divný boj se státní mašinerií.Není vám to trapný?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iwetax

Jednou jsem jela, ne z vlastní vůle. Tam kde jsem nastupovala se široko daleko jízdenky neprodávali, ani u řidiče. A měla jsem srdce v krku, naštěstí to dopadlo dobře.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vodra

občas to riskne asi každej,myslím,že vypálit dvdéčko je minimálně stejnej přečin

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek