monarcha

Jezdí někdo zásadně na černo jako já ?

… rozčiluje mě předražené jízdné a nevím proč by měli náměstci dopravy a jím podobní brát statisícové platy,
Doplňuji:
…samozřejmě nesmíte v žádném případě dát revizorovi občanku,to už je lepší zaplatit..,

Nejlepší odpověď
panenka

jezdila jsem když jsem byla malá ted už ale ne

Další odpovědi
HerbiG

ja :D vzdycky mam u sebe listek .. a az uvidim revizora,tak si ho rychle cvaknu :D

Retko

Nejezdim. Protoze jezdim vlakem a tam kontrolujou pokazde co jedu. :)

trenkyvkině

jasně já jedině,navíc řidiči jezděj jak čuňata,měla by se při nákupu jízdenek uzavírat smlouva a kdyby řidič nesplnil spolehlivou a klidnou jízdu,jízdné by se mělo vracet,

spooky

Moje svědomí by se hodně bálo :) tak raději ne :)

Vicki

Jezdila jsem pár let načerno,ale jednou se to nepovedlo a 8 000kč pokuty mě dostatečně vyléčilo.Je to pěkná řádka let.Dneska by to bylo hodně drahý.

fira

Já jel na černo několikrát ale pak mě čapli.Zapoměl jsem při tom na slušné vychování a stálo mě to 17500 kč.Od té doby na černo nejezdím.

Michal

Divný boj se státní mašinerií.Není vám to trapný?

iwetax

Jednou jsem jela, ne z vlastní vůle. Tam kde jsem nastupovala se široko daleko jízdenky neprodávali, ani u řidiče. A měla jsem srdce v krku, naštěstí to dopadlo dobře.

vodra

občas to riskne asi každej,myslím,že vypálit dvdéčko je minimálně stejnej přečin